Kardos Eszter

Kardos Eszter adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2019.12.06

Kiváló 2013. június 23.a párjával járt itt
Elhelyezkedése kitűnő, közvetlen a Balaton partján található. Kifogástalan az üdülő tisztasága. A szobák mérete miatt hiányzik a hűtőgép! A személyzet néha túlzottan rámenős. Étkezéssel szemben kifogásolom, hogy nem volt választási lehetőség! Az étel minőségével nem voltunk mindig megelégedve, második nap a pörköltben a hús rágós volt.
Kiváló 2014. december 5.a párjával járt itt
Most voltunk másodszor itt,és ismételten nagyon tetszett megint. Az üdülő nagyon jó helyen fekszik. Közel mindenhez. A közlekedés ki váló. A szobák kényelmesek,és tiszták. A személyzet végtelenül kedves,és udvarias. Kérésünket szinte abban a pillanatban teljesítették. Az étterem tágas,és patyolat tiszta.
Kiváló 2017. május 25.barátokkal járt itt
Csodálatos 5 napot töltöttünk el a barátnőmmel az egri Flóra hotelben. A szálló gyönyörű. A személyzet nagyon kedves,és udvarias volt. Az ételek kitünöek,és változatosak voltak. A fürdő része meg egyenesen isteni volt. Mindennel meg voltunk elégedve,csak a kispárna hiányzott. Bátran merem minden pihenni vágyó embernek ajánlani.