Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló

Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló
Thermal Hotel Victoria HajdúszoboszlóThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló
Thermal Hotel Victoria HajdúszoboszlóThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló

Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló bemutatkozása

A szálloda a város üdülőövezetében, saját pihenőparkkal, szabadtéri élmény- és fedett gyógymedencékkel, 72 db szobával várja vendégeit.
Minden szoba fürdőszobás, erkéllyel, telefonnal, rádióval, minibárral, széffel és televízióval ellátott.
Hotelünk ideális környezetet biztosít kisgyermekes családok számára.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló vélemények

2020. szeptember 5.a párjával járt itt
Kellemes hetet tölthettünk volna párommal a szállodában. . . de egy kicsinyesség miatt ez nem valósulhatott meg. Vacsoránál egy pohár vizet kértünk, de a harmadik naptól kezdve már nem kaptunk a Főnök utasítására hivatkozva. Egy pohár csapvíz! Érdemes ilyen bagatell semmiség miatt vendégeket elriasztani? Kellemetlen, megalázó volt.
2020. július 11.gyerekekkel járt itt
Nem találom név változtatás után a Thermál Hotel Garden-t /Thermál Hotel Viktória volt/ az itt jártam. hu-n, igy ide tudom leirni a véleményemet. Az elmúlt napokat a szállodában töltöttük az unokákkal, tegnap jöttünk haza. 5 éve már jártunk ott, mikor Viktória volt. Sok minden változott azóta. /Új Tulajdonos/
Gyönyörűen fel lett újitva.
Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Medence/kertThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - EgyébThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - BelsőThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - BelsőThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Medence/kertThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Külső kép
Szörnyű 2017. szeptember 7.a párjával járt itt
Katasztrofa! ! ! ! A kèpek mik fent vannak a neten az oldalukon koràntsem fedik a valòsàgot! Mi is hibaztunk,hogy nem nèztük meg a kommenteket. . 3 ejszakara fizettünk be. . màr a recepcion èrkezeskor követeltek az idegenforgalmi adot +3 a napra a parkolàsi dijat(amugy a szàlàsdijat utaltuk). .
Thermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - BelsőThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - SzobákThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - KörnyékThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Külső képThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - BelsőThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Külső képThermal Hotel Victoria Hajdúszoboszló - Belső
Kiváló 2016. december 2.családjával járt itt
Férjemmel és a szüleimmel töltöttük itt a kis pihenőnket! Mindennel meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak voltak és a személyzet kedves és segítőkész volt. A gyógyvíz is tiszta volt. :) Tiszta volt a szoba és a fürdőszoba is! Biztos fogunk még ide jönni! :) Köszönjük szépen a Victoria Hotelnek! :)
2016. október 13.gyerekekkel járt itt
Párommal és Unokánkkal vettük igénybe a hotel szolgáltatásait. Maga a hotel épülete kissé leharcolt állapotot mutatott, de a személyzet kedvessége, a konyhája mindenért kárpótolt. Tetszett a kültéri medence, és rosszabb idő esetén igénybe lehet venni a belső melegvizes medencéket is.
2016. augusztus 9.barátokkal járt itt
A Hotel viszonylag közel van a gyógyfürdőhöz. A szobák nem túl nagyok, de az erkély tágasabbá teszi. A szoba, fürdő megfelelően
tiszta. A svédasztalos reggeli és vacsora változatos, bőséges,jó ízű. Külön előnye a szálláshelynek, hogy van saját 2 db különböző hőfokú termál medencéje (fedett), valamint szauna is.
Átlagos 2016. június 23.barátokkal járt itt
Az egész hely kicsit lepukkantnak hat, ez még nem is lett volna baj, teljesen pozitívan álltunk a dologhoz. A probléma a második napon volt mikor az ágy televolt hanygákkal, persze ezt jeleztük és készségésen átraktak egy másik szobába ahol nem volt gond. Az étel kicsit lehetne változatosabb, de finom. A központ rényleg ottvan pár méterre. Végülis jó volt.
2016. május 27.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlón a sétáló utca közelében mégis csendes nyugodt környezetben van a szálloda. Eddig három alkalommal voltunk ott.Egyszer télen,két alkalommal nyáron.Számomra nagyon kellemes hely,szép nagy parkkal,jó szolgáltatásokkal és szuper étteremmel.A személyzet kedves figyelmes. Ár érték arányban nagyszerű.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Az utóbbi 3 évben a nyarat itt töltöttünka férjemmel. Megérkezésünkkor üdvözlő itallal vártak, ami nagyon jól esett. A szobánk rendezett, tiszta, a fürdőszoba törülközővel felszerelt. Az étel választékos, nagyon finom, kiadós. A felszolgálás előzékeny, udvarias. Igénybe vettük a hotel szolgáltatását, masszírozást kértünk.
Átlagos 2016. április 2.a párjával járt itt
Egy elõadàsra mentünk. Az ételek finom és bõséges volt. Egyes pincérek feltünõen borravalò centrikusak. A tv nézhetelen, mérete mikrò nagysàgú (közben cserélték, jobb nem lett) . Parkolàs jòl megoldott. A paplan nehéz , a pàrna kemény.