kenus

kenus adatlapja

Regisztráció2013.09.14
Utoljára itt2017.04.10

Szörnyű 2014. július 27.gyerekekkel járt itt
Mentségemre legyen mondva, a leányom döntött emellett, mivel a képek szerint a 3éves unokának rengeteg játszó lehetőség látszik. Július 14 megérkeztünk, rögtön ebéd Sári csárda, húzós árak, azért enni kell, az unokának kérünk egy pohár vizet, mert olyan megátalkodott nem iszik semmi édes löttyöt, csak vizet közlik nem hozhatnak mert megbüntetik őket?
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Voltam unokával családdal, meg csak úgy is. a hely valami gyönyörű, van kenujuk és kenus létemre olyan helyeken evezhettem ahol még soha, erdőben. Épp ott volt a tv stáb mint mert mint olvastam is, Európa 10 legszebb medencéje közé választották a Balneumét. Koszt kitűnő a személyzet kedves, tisztaság van, a svédasztalos ellátás gazdag jóízű.
Kiváló 2014. október 18.barátokkal járt itt
Tegnap megint eljutottunk a cimborákkal a kedvenc helyemre, nyolcan jópárfélét ettünk de mind jóízű és hatalmas adag, komolyan mondom anyukám tudott ilyen ízeket, és ha van kívánság nagyon rugalmasak. csak haveroknak mondom titokban, tudjuk ki az új vendég, mert mi párokat szoktunk alakítani és egy adagot eszünk ketten az újak egészet kérnek, igaz ami marad becsomagolják és másnapra meg van a kaja