Kikka

Kikka adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2017.01.31

Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Mind a szálloda mind a kényelem és tisztaság valamint a személyzet kifogástalan főleg a wellness részlegben tartózkodó és felügyelő úriemberek!A reggeli bőséges és változatos viszont a vacsora számunkra kicsit íztelen és egyforma volt!!De ezzel együtt bárkinek ajánlom főleg kisgyermekes családnak!
Felhasználó fényképei:
Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok -
Kiváló 2017. január 31.barátokkal járt itt
Még soha nem töltöttük a karácsonyi ünnepeket szállodában,ezért kicsit félve vágtunk neki ennek az utazásnak. Számunkra egy igazi kis gyöngyszem és nagyon kellemes emlék marad az a 4 nap amit ott töltöttünk a családommal. A személyzet kedvessége,figyelmessége a tisztaság valamint az ünnepi reggeli és vacsora választék és a programok fantasztikus csillagos ötös!
Kiváló 2014. december 16.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk az étteremben,bízva egy kellemes este eltöltésében és IGEN!Nagyon finom,ízletes és bőséges vacsorát fogyasztottunk el!A hely varázsa magával ragadó szép és romantikus környezet!Bár ami negatívum,hogy a téli kert rész igen hűvös! Mindenkinek csak ajánlani tudom!