Villa Medici Hotel & Restaurant Veszprém ★★★★

Veszprém és környéke
4,7
a 23 veszprémi szállás közül
Villa Medici Hotel & Restaurant Veszprém
Villa Medici Hotel & Restaurant VeszprémVilla Medici Hotel & Restaurant Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Villa Medici Hotel & Restaurant Veszprém vélemények

Kiváló 2017. december 4.a párjával járt itt
Három napos színházzal összekötött látogatást tettünk meg a feleségemmel. Elég későn. Ez a gyönyörű - bár általunk régebbről is ismert város - csodás szállodájával egyszerűen lenyűgözött. Sokkal,de sokkal korábban kellett volna meglátogatnunk. A szálloda, bár csak négy csillagot kap, érdemtelenül, mert vetekszik nagyon sok ötcsillagossal is.
2017. október 28.a párjával járt itt
Az októberi hossszú hétvégén voltunk Veszprémben. Utolsó pillanatban foglaltunk, így már csak standard szoba maradt. Ezek a szobák kicsik, de hangulatosak. Tetszett a fürdőszaba berendezése: nem csak hangulatos, hanem pőraktikus is: végre ott van a konnektor, ahol kell, van elég polc a női cuccoknak. Finom tusfürdő és testápoló bekészítés.
Kiváló 2016. december 12.a párjával járt itt
Férjemmel 3 napot töltöttünk a Medici Villában. A veszprémi kis hotelról csupa jót tudok elmondani: Elsősorban a szervezés kiváló; a személyzet munkája dicséretes;az ételek fantasztikusak: bármit előteremtenek (pl.
Villa Medici Hotel & Restaurant Veszprém - Külső kép
Kiváló 2016. október 3.a párjával járt itt
Férjemet 40. születésnapja alkalmából 1 napra ki akartam szakítani a mindennapokból. Tökéletesen sikerült! 1 éjszakás "exkluzív este" fantázianevű csomagot választottam. A szálloda bájos, nagyon tiszta, rendezett. A személyzet diszkrét, kedves, figyelmes. Minden, a csomagban található elemet magas minőségben (! ) megkaptunk.
2016. augusztus 24.a párjával járt itt
A szálloda és környéke nagyon szép, sok egyéni program szervezésére van lehetőség. Veszprémi Állatkert, Séd patak melletti sétaút, Veszprémi Vár és környéke
A szálloda wellness részlege kicsi de jól felszerelt: szauna, gőzkabin, pihenőágyak, úszómedence és jakuzzi. A 19-es szobába kaptuk a foglalást (1.
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
Élénken él bennem a gyönyörű berendezés, a finom reggeli és a készséges kiszolgálás emléke. Közel vannak a látnivalók (vár, állatkert), de a hotel mégis csendes hely. A szoba szépen és praktikusan volt berendezve, az étkezések időpontja is megfelelő volt. A hotel személyzete megadta a megfelelő segítséget a látnivalók felkereséséhez. Melegen ajánlom pároknak, családoknak is!
2015. augusztus 16.a párjával járt itt
Veszprém -ezen belül a hotel - ideális helyszín a közvetlen és a tágabb környék megismeréséhez. Gyönyörű környezetben, csendes helyen található hotel. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az ételek ötcsillagosak (maximális tiszteletünk a séfnek) a felszolgálás osztályon felűli. A wellness részleg minden igényt kielégít.
Kiváló 2014. június 17.kollégákkal járt itt
Munkatársakkal jártunk itt, és annyira pozitív volt az összbenyomásom a szállodáról, hogy mindenképpen szeretnék még ide visszatérni, akár a férjemmel kettesben, akár az egész családdal, gyerekekkel. A Villa Medici nagyon szép környezetben, Veszprém zöld részén található, felette a Viadukt, és a folyamatosan bővülő-szépülő Állatkert régi bejárata is pár perces sétával elérhető.
Villa Medici Hotel & Restaurant Veszprém - Környék
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
2013 augusztusában jártunk családommal ebben a csodálatos és kifogástalan hotelben! Egyetlen egy ami kicsit nem tetszett,hogy számunkra hideg volt a medence vize! A reggeli a szálloda éttermében nagyon finom és változatos! A vacsora a Nosztalgia Kisvendéglőben ízletes változatos és ami számunkra meglepő házi tésztával készült finomságokat tálaltak fel!
Villa Medici Hotel & Restaurant Veszprém - Külső kép
Kiváló 2014. június 1.kollégákkal járt itt
A szálloda és étterem megfelel minden követelménynek amit a besorolása jelez, tiszta, elegáns, csöndes, családias, a tuladonosok és alkalmazottaik kedvesek és segítőkészek. A viadukt közelében gyönyörű természeti környezetben, a híres Veszprémi állatkert szomszédságában helyezkedik el.