kirazsu

kirazsu adatlapja

Regisztráció2016.06.12
Utoljára itt2016.10.12

Kiváló 2016. június 12.családjával járt itt
Keresztelő utáni ebédre előre foglaltunk asztalt. A családot szépen gyöngyökkel stb. . gyönyörűen terített asztal várta. Kb 10en voltunk, mindenki mást rendelt, ízlése szerint választott az igényesen összeállított étlapról. Az ételek időben melegen szépen tálalva érkeztek. Nagyon ízletesek voltak a családtagok mindannyian maximálisan elégedettek voltak.
Kiváló 2016. június 12.barátokkal járt itt
Tavasztól őszig a kerthelységben, élő zenével nagyon jó hangulatú bulikat tartanak. A mosdók szépek tiszták a kerthelység szépen rendezett, és gondozott. Pizza és a fasirt hazi savanyúval isteni. A saját készítésű sört én nem kostoltam de a barataimnak ízlett. Hétkoznap csendes nyugodt hely ezért kiválló volt beülni a szülői értekezlet után egy kávéra, beszélgetni.
Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
Második randevún leptek meg itt egy fantasztikus ebéddel. A hely maga csodálatos, gyerekbarát. A pincérek mindekire figyelnek. Babakocsit cipelnek, helyet rendeznek s mindezt zavartalanul. A kiszolgálás gyors, figyelmes. Az étlapon a választék bőséges és igényes. Az ételek időben melegen érkeztek. Ízletesek voltak.