Stube Étterem Pilisvörösvár

4,3Kiszolgálás
4,8Hangulat
4,4Ár / érték
4,8Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Abacus Herceghalom
62.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től bőv. félpanzió

Stube Étterem Pilisvörösvár vélemények

Kiváló 2021. október 25., csoporttal járt itt
Ajánlom a helyet, ha ár-értéket tekintve egy jót akar enni az ember, ami a kemencében sült pizzákat illeti.
4Hangulat
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2397 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 68715 feltöltött kép
Kiváló 2020. november 29.barátokkal járt itt
Két barátnő által évekkel ezelőtt alapított házias étterem, amelyre első körben azt gondoltam, hogy egy tradicionális sváb kisvendéglőről van szó, ami annyiban igaz is, hogy vannak valóban sváb és bajor ételek, de az étlap nem merül ki ennyiben, jó pár magyaros ételt is kínálnak. De a házias hangulat, vidéki, tradicionális ízek vonala valóban erős.
Itt fényképeztem:
Stube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - BelsőStube Étterem Pilisvörösvár - BelsőStube Étterem Pilisvörösvár - Mosdó / FürdőszobaStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - Étlap/itallapStube Étterem Pilisvörösvár - Étlap/itallapStube Étterem Pilisvörösvár - Étlap/itallapStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - Egyéb
Még több kép (15 db) >>
Kiváló 2019. október 11.barátokkal járt itt
Kihagyhatatlan! Évek óta járunk ide, és még sosem csalódtunk! Isteni ételek,mindig van idény jellegű kínálat is! Az egyetlen étel, amit csak előre rendelés után készítenek el az a csülök, de ez érthető, hiszen hosszabb elkészítést igényel. A kiszolgálás kedves, figyelmes, gyors! Érdemes asztalt foglalni, mert szinte mindig teltház van!
Kiváló 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
Valtozatos ízek, fenomenalis burger es szendvics kinalat es nagyon finom lasagne .Ajánlom mindenkinek
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2019. szeptember 15.családjával járt itt
Mi az értékelések alapján választottuk ki a Stube éttermet. Nagyon finom ételek és italok, mindenen a minőség érződik. Érdemes kipróbálni a kemencés ételeket és a street food ajánlatokat is. A teraszon jó időben nagyon kellemes üldögélni. Ezért a minőségért megéri messzebbről is meglátogatni őket. . .
4Kiszolgálás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már
Kiváló 2019. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Már jó előre kinéztem a helyet mivel a környéken volt dolgunk és csak átutazóban jártunk arra. A vélemények és az étlap egyértelműen kíváló gasztronómiai élménnyel kecsegtettek. Nem csalódtunk. Kellemes fogadtatás, választhattunk hol foglalunk helyet: benn, a teraszon vagy az udvaron egy elkülönített klimatizált helyíségben.
4Kiszolgálás
Átlagos 2018. február 10.barátokkal járt itt
Ajánlották, ezért mentünk ide. De ugy érzem,hogy legközelebb valami más destinaciót választunk, ha jól akarjuk magunkat érezni. A kaja viszonylag ehető, tény az,hogy órákat kellett várni,hogy egyáltalán kijöjjön valaki megkérdezni,hogy mit szeretnénk. Odamentünk a söntéspulthoz és megkérdeztük,hogy lehet-e ételt rendelni.
3Ételek / Italok
1Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2017. június 3.a párjával járt itt
Egy ismerősünk javasolta, hogy bátran próbáljuk ki ezt az éttermet, mert nagyon jó hely. Nem csalódtunk, sőt várakozáson felüli élményekben volt részünk. Az ételek és italok isteni finomak és bőségesek. Én még életemben nem ettem ilyen finom hamburgert. A kerthelyiség nagyon hangulatos, kényelmes mediterrán jellegű.
Itt fényképeztem:
Stube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/ital
Még több kép (7 db) >>
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2016. július 2.gyerekekkel járt itt
Bátran merem ajánlani a management tagoknak és a külföldi partnereinknek. Az étlap választékos. Kiválló minőség, vega és normál ételek ízvilágukban mennyeiek. Nagy meetingre ebédre sok pizza kiszállítása is időre melegen jön. Ha könnyű ebédre vágyom akkor Robertó salátájuk az egyik kedvencem. A felújított kerthelységük nagyon hangulatos.
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Stube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - BelsőStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - BelsőStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/ital
Még több kép (7 db) >>