Stube Étterem Pilisvörösvár
2085 Pilisvörösvár, Szent Erzsébet u. 11.

Stube Étterem Pilisvörösvár a térképen

Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két barátnő által évekkel ezelőtt alapított házias étterem, amelyre első körben azt gondoltam, hogy egy tradicionális sváb kisvendéglőről van szó, ami annyiban igaz is, hogy vannak valóban sváb és bajor ételek, de az étlap nem merül ki ennyiben, jó pár magyaros ételt is kínálnak. De a házias hangulat, vidéki, tradicionális ízek vonala valóban erős.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kihagyhatatlan! Évek óta járunk ide, és még sosem csalódtunk! Isteni ételek,mindig van idény jellegű kínálat is! Az egyetlen étel, amit csak előre rendelés után készítenek el az a csülök, de ez érthető, hiszen hosszabb elkészítést igényel. A kiszolgálás kedves, figyelmes, gyors! Érdemes asztalt foglalni, mert szinte mindig teltház van!

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Valtozatos ízek, fenomenalis burger es szendvics kinalat es nagyon finom lasagne .Ajánlom mindenkinek

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Mi az értékelések alapján választottuk ki a Stube éttermet. Nagyon finom ételek és italok, mindenen a minőség érződik. Érdemes kipróbálni a kemencés ételeket és a street food ajánlatokat is. A teraszon jó időben nagyon kellemes üldögélni. Ezért a minőségért megéri messzebbről is meglátogatni őket. . . Az étterem előtt nem tudtunk megállni, de egy kicsit lejjebb van egy nagy parkoló is.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
Már jó előre kinéztem a helyet mivel a környéken volt dolgunk és csak átutazóban jártunk arra. A vélemények és az étlap egyértelműen kíváló gasztronómiai élménnyel kecsegtettek. Nem csalódtunk. Kellemes fogadtatás, választhattunk hol foglalunk helyet: benn, a teraszon vagy az udvaron egy elkülönített klimatizált helyíségben.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ajánlották, ezért mentünk ide. De ugy érzem,hogy legközelebb valami más destinaciót választunk, ha jól akarjuk magunkat érezni. A kaja viszonylag ehető, tény az,hogy órákat kellett várni,hogy egyáltalán kijöjjön valaki megkérdezni,hogy mit szeretnénk. Odamentünk a söntéspulthoz és megkérdeztük,hogy lehet-e ételt rendelni.

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 3.
Egy ismerősünk javasolta, hogy bátran próbáljuk ki ezt az éttermet, mert nagyon jó hely. Nem csalódtunk, sőt várakozáson felüli élményekben volt részünk. Az ételek és italok isteni finomak és bőségesek. Én még életemben nem ettem ilyen finom hamburgert. A kerthelyiség nagyon hangulatos, kényelmes mediterrán jellegű.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bátran merem ajánlani a management tagoknak és a külföldi partnereinknek. Az étlap választékos. Kiválló minőség, vega és normál ételek ízvilágukban mennyeiek. Nagy meetingre ebédre sok pizza kiszállítása is időre melegen jön. Ha könnyű ebédre vágyom akkor Robertó salátájuk az egyik kedvencem. A felújított kerthelységük nagyon hangulatos.

Legnépszerűbb csomagok Pilisvörösváron és környékén
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 21.369 - 31.569,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2021.12.23.
Faházas Villapark
Ráckeve
2021.02.02. - 2022.01.18.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.813,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 26.737,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.668 - 28.288,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.03.01. - 2022.01.02.
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2022.10.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.

Szállodák Pilisvörösvár környékén
Vital Hotel Nautis Pilisvörösvár
Royal Club Hotel Pilisvörösvár
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)

Stube Étterem PilisvörösvárX