Vadászkürt Étterem Sopron

Vadászkürt Étterem Sopron
Vadászkürt Étterem SopronVadászkürt Étterem Sopron
Vadászkürt Étterem SopronVadászkürt Étterem Sopron

Vadászkürt Étterem Sopron bemutatkozása

Remek alkalom, hogy Önt is vendégeink között üdvözölhetjük, mint megannyi, mintegy 8900 törzsvendéget, akik már megkóstolták ételeinket, és visszatérő vendégként üdvözölhetjük őket! Megtisztel bennünket érdeklődése, különösen ajánljuk Önnek/Önöknek a regionális, saját receptjeink alapján készített ételeinket!

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.23-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Vadászkürt Étterem Sopron vélemények

Kiváló 2019. július 16.barátokkal járt itt
Kitűnő hely Sopron belvárosától gyalog sem túl messze. AZ éttermet vivő házaspár minden ételén érződik, hogy imádják a hivatásukat. A felszolgáló úr- maga a tulajdonos - például több olyan. csak aznap készült ételt ajánlott ,amik nincsenek is az étlapon. Megkóstoltam a csak itt kapható babos-káposztás halászlét: mennyei volt.
Kiváló 2019. június 5.barátokkal járt itt
A Vadászkürt étterem a fősodornak korrekt képviselője, szép a beltér, nagyon kedves a kiszolgálás, jó a konyha. Ettünk egy magos bundában sült fogast, roston sült kecskesajtot, mákos rebarbarás rétest valamint káposztás babos pontyhalászlét. Ezutóbbi okozott igazán kellemes meglepetést.
Vadászkürt Étterem Sopron - BelsőVadászkürt Étterem Sopron - Étel/italVadászkürt Étterem Sopron - Étel/italVadászkürt Étterem Sopron - Étel/italVadászkürt Étterem Sopron - Étel/italVadászkürt Étterem Sopron - Étel/ital
2018. december 22.a párjával járt itt
Ma este volt szerencsénk a karácsonyt kettesben előünnepelni, ezért egy célnak megfelelő, jó helyet kerestünk. A fácán és libaaprólék leves ugyan kis adag, de annál finomabb volt! ! A jó minőséget nem mérik bő kanállal, ok, tiszta sor. :-) Második fogásnak vaddisznó combot vargányás nokedlivel és libamájat fügechatnieval rendeltünk.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. július 25.a párjával járt itt
2018 július 25-én este 6-kor betértünk, kihegyezve arra a káposztás babos halászlére. Végigsétáltunk a bejárattól a raktárban pakolászó úriember mellett akire ráköszöntünk. Aztán végigmentünk az üres éttermen, többször hangosan köszöntünk, sehol senki, valahol valaki csörömpölt a konyhában. . .
Kiváló 2018. május 4.a párjával járt itt
2018 februárjában jártunk itt házassági évfordulót ünnepelni. Emilben foglaltam asztalt. Küldtek az évfordulónkhoz ajánlatot is. A kapcsolatfelvétel, az egyeztetés gördülékenyen ment. A terepen:
- kicsi, családias. nincs telt ház, de folyamatosan voltak vendégek - feltűnt, hogy a családosokkal, nagycsaládosokkal milyen könnyedén elbánnak (jó értelemben!
Kiváló 2015. február 10.a párjával járt itt
A Vendéglős Úr és kedves Neje nagyon értik a házias konyhát. Az ételeik és a hozzátartozó borok párosítása kitűnő ízlésről vall. Nem csalódik senki aki Őket választja. Nekünk ha Sopron felé visz az útunk ki nem hagyjuk a szíves vendéglátásukat! Ajánlom mindenkinek,aki a finom ételeket és a családias, kertvendéglőket szereti.
Kiváló 2014. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Szeretem mert jó. Mert közel van. Mert szeretettel fogadnak. És finom!
Családi és munkahelyi ebédek, vacsorák. . . Vendégeket is szoktunk ide vinni. A szülinapomon is itt ebédeltünk tavaly - igazi ünnep volt. Évszakonként friss ajánlatok. . . És nem tömnek tele óriás adagokkal, még a desszertnek is jut hely.
Garantáltan mindig jó, és nagyon finomak a borok is.
Kiváló 2014. május 28.egyedül járt itt
A családias étterem már több mint 20 éve Sopron egyik legkiválóbb és legmegbízhatóbb! étterme. Kiváló, minőségi alapanyagokból,mindig friss ételek várják az idelátogatót, én személy szerint még soha nem csalódtam. Legutóbb roston sült csirkemellfilét rendeltem sajtmártással, ami személyes kedvencem, kíváncsi voltam, hogyan készítik el itt ezt az egyszerű ételt.
Átlagos 2014. április 3.családjával járt itt
Családi ebédre tértünk be. Én személy szerint őzgerincet rendeltem magyarosan, illetve vadragulevest. A leves rendben volt (a fácán a levesben elég szálkás volt, de hát Istenem, abban a csészényi levesben belefért), ellenben a főétel elég kicsinyke adagra sikeredett, utána még rendeletem egy főételt, amit szintén nem okozott gondot elfogyasztani.
Kiváló 2013. április 22.családjával járt itt
Ebben az étteremben annyira jó és bőséges a kaja, hogy aki fogyókúrázik, messzire kerülje el. A felszolgálás már önmagában élmény, szépek az ételek, a teríték gusztusos, különösen kedves a kerthelyiség, népies kockás terítős asztalaival, virágaival. A barátságos kiszolgálás azt is magába foglalja, hogy mindenféle kívánságunknak eleget tesznek.
Vadászkürt Étterem Sopron a térképen
9400 SopronUdvarnoki utca 6.
• parkolási lehetőség
H