KOÓS ATTILA

KOÓS ATTILA adatlapja

Imádom a szabadidőmet szállodákban tölteni ! :-)
Szívesen utazok és járok szállodai éttermekbe !
Regisztráció2014.01.29
Utoljára itt2015.09.29

2014. július 1.a párjával járt itt
Nekem nagyon tetszett ,mert közel volt mindenhez. Szobám ablakából panoráma kilátás volt a Balatonra ,a Siófoki aranyparti strandra. A Petőfi sétány elején helyezkedik el, a sétáló utca elején ahol nagyon kellemes sétákat tettem. Üzemeltetők nagyon aranyosak és segítőkészek voltak mindenben. Éttermi reggeli svédasztalos volt és finom ételek voltak.
Hotel Holiday Siófok - Hotel Holiday Siófok - Hotel Holiday Siófok -
Kiváló 2014. október 31.a párjával járt itt
Életem egyik legfinomabb halas ételeit ettem itt. Nem csak nagyon finomak ,de nagyon gusztusos ahogy fatányéron kihozták a halételeinket. Vegyes haltálat szoktam rendelni,ami változatos és nagyon finom volt mindig. Amikor erre járunk mindig nagyon szívesen megyünk be a helyre,mert ételük kiemelkedően finom és reális áron vannak beárazva.
Felhasználó fényképei:
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy -
Kiváló 2014. január 29.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk a hotelben,de nagyon jól éreztük magunkat. A prémium részén voltunk ahol életem leggyönyörűbb kilátása volt a Balatonra nem csak a szobából hanem szaunázás közben,mert panoráma ablakaiból szaunázva ki lehetett látni a Balatonra. Étteremben svédaszatlos reggeli,vacsi volt,ami főleg a vacsora kiemelkedően finom volt.
Felhasználó fényképei:
Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok - Hotel Azúr Siófok -