Kovács család

Kovács család adatlapja

Regisztráció2014.02.26
Utoljára itt2015.01.13

Kiváló 2014. december 2.a párjával járt itt
2014 augusztusában voltunk itt. A férjemet leptem meg 30-ig házassági évfordulonkra! Csodálatos mesébe illő hely. A wellnes részleg egyszerűen fantasztikus! A szobák kényelmesek és mindenhol gyönyörű tisztaság. Az ételek isteni finomak és változatosak! Én csak ajánlani tudom mindenkinek. Igaz nem az alacsonyabb árkategoriába tartozik,de megéri az árát!
Kiváló 2014. február 26.a párjával járt itt
Gyönyörü környezet,nagyon jo szálloda a személyzezet nagyon kedves,a wellnes részleg egyszerüen fantasztikus.Az ételek isteniek, szinte nem is tudtuk mit is együnk annyi sok finomság volt és böség.A szobabában tisztaság. Remélem lesz még alkalmunk visszamenni.Mindenkinek tiszta szivemböl csak ajánlani tudom.
Felhasználó fényképei:
Bambara Hotel Felsőtárkány - Bambara Hotel Felsőtárkány - Bambara Hotel Felsőtárkány -
Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
Már második alkalommal voltunk ebben a szállodában és most sem csalodtunk! Remek gasztronomiája van. Izletesek és változatosak az ételek! A szobák tiszták rendezettek! A welness részleg párját ritkitó! Minden korosztálynak kiválo pihenési lehetöség! Reméljük még többször lessz alkalmunk elmenni!