Kurtán Mónika

Kurtán Mónika adatlapja

Regisztráció2014.01.18
Utoljára itt2014.07.25

Kiváló 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
Csodaszép szálloda a természetben. Megfizethető árak, rendkívül figyelmes szállodai kiszolgálás. A személyzet remekül megválogatott, a vendég minden kívánságát teljesítik. A recepciósok egyike lehetne talpraesettebb. A környezet sokféle programra kiváló. Mi egyik nap 80 km-t bicikliztünk, másik nap a Margit-szigetre mentünk színházba.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel válasza
Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük értékelését és kedves szavait! Recepciós Kolléganőnk egy hete dolgozik nálunk, azaz a "betanulás" időszakában van, valószínű ezért érezte a különbséget, és bizonytalanságát. Reméljük mikor visszatérnek hozzánk már Ő is teljes értékű csapattag lesz.
2014. augusztus 5., Szent Orbán Erdei Wellness Hotel, front office manager
2014. január 18.barátokkal járt itt
Kikapcsolódási célokra ideális a helyszín. Mi apartmant választottunk, mely rendkívül modern, a többitől elszeparált. Ez nagyon tetszett. Az étterem a szálloda kis mérete ellenére bőséges választékot kínált, ngyan jó minőségben. A közelben lévő arborétum egy kellemes, kikapcsoló séta lehetőségét biztosítja.
2014. február 21.barátokkal járt itt
Csodálatos környezetben, 19. sz-i hangulatú szép szálloda. Csodás kis szobák, szép étterem. Sajnos a szauna nagyon kicsi. A séf nagyon közvetlen és kiválóan főz. A kondi terem jó minőségű gépekkel felszerelt, bár nem értettem, hogy miért nem volt tökéletesen beüzemelve.