Aranypatkó Csárda Orosháza

Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Aranypatkó Csárda Orosháza vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 10.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártunk arra, akkor még nem volt ilyen jó hely ez az étterem, de akkor is jó zöldborsó levest ettünk egy déli menüben. Most meglátogattuk Gyopáros fürdőt, és emlékezve a zöldborsó levesre, rögtön az érkezésnél beültünk ebédelni. Megláttunk egy különlegességet az étlapon, a Csorba levest.
2019. május 28.családjával járt itt
Sajnos az időjárás elrontotta a vacsoránkat mivel zártkörű rendezvény volt az étteremben és mi a fedett teraszon tudtunk leülni. Sajnos akkor tört ki a vihar amikor kihozták az ételeket és ez kissé elrontotta az esténket. Evés közben eláztunk. De viszont finomak voltak az ételek. Ha sütütt volna a nap szuper esténk lett volna.
Átlagos 2018. július 17.a párjával járt itt
Érkezésünkkor kedvesen fogadtak, a rendelést felvevő pincér srác rendes volt. Az italokat viszonylag gyorsan kihozták, de az ételekre sokat vártunk, pedig ebédidőben voltunk és szerintem mi voltunk az egyetlenek, akik nem a napi menüt rendeltük. Egy kis és egy nagy adag ételt rendeltünk 2 itallal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 22.a párjával járt itt
2018. januárjában voltunk az Önök vendégei. 3 alkalommal látogattuk meg az éttermet, éppen Svédasztalos akciós hét volt. Remek kiszolgálás, választékos svédasztal, friss, finom ételek és sütemények. Maximálisan meg voltunk elégedve, mind a kiszolgálás, mind az ételek minőségére.
Kiváló 2016. október 22., kollégákkal járt itt
Több alkalommal ebédeltem itt családdal,barátokkal,és rendeltem is már az étteremből. Egyszer sem okozott csalódást. Az ételek finomak és bőségesek,a kiszolgálás gyors és kedves. Családias hangulat,barátságos a személyzet,szép teríték és ízléses tálalás. Maximálisan elégedett voltam,örömmel térek vissza ide és szívesen ajánlom másoknak is ! Köszönöm !
Kiváló 2015. december 21.barátokkal járt itt
Évek óta be-betérünk ide. Minden évszakban hangulatos, tiszta vendéglő. A kiszolgálás korábban színvonalasabb volt (most is csak a kedvesség lett kevesebb), de most is gyors és szakszerű. (Végre egy hely, ahol a személyzet részletesen letudja írni az ételt. ) Az étetek frissek, ízletesek, a tálalás megfelelő.
Kiváló 2014. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Jó minőségű ételek nagy választékban, nem kicsi adagokban! olcsó és finom! Udvarias kiszolgálás! Nyáron légkondis hűvös étterem, télen kandallós meleg! Gyorsan elkészülnek az ételek nem kell sokat várni. remek díszítés és tálalás! A rendelésre sem kell órákat várni! Friss meleg ételt kapunk mindig!
Kiváló 2014. július 11.családjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk az Aranypatkó Csárdában. A kedves,udvarias,figyelmes,szívélyes kiszolgálás és a finom falatok vonzanak vissza bennünket ide. Minden kívánságunkat lesik és messzemenően teljesítik. A hely mindig ragyogó tiszta és ízléses,stílusos a berendezés.
Kiváló 2014. július 11.a párjával járt itt
Hétvégéken több alkalommal rendeltünk ebédet/vacsorát hol egyik, hol másik orosházi étteremből, de mindegyik csalódást okozott. Utóljára az Aranypatkó maradt, ahonnan nagyon finom és kiváló minőségű nyersanyagból készített ételt kaptunk végre. Annyira finom volt, hogy azóta csak oda járunk és csak tőlük rendelünk.
2014. július 1.a párjával járt itt
Szombaton ebédelni tértünk be párommal. Többször jártunk már itt pár évvel ezelőtt, de most sem kellett csalódnunk. A sok parkoló autó egyébként is bizakodással töltött el. Az árszínvonal akár olcsónak is mondható, különösen, ha az adagok nagyságát is figyelembe vesszük.