Promontor Kertvendéglő Budapest

05.31-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás
Nyári kiruccanás
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Promontor Kertvendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2024. március 7.a párjával járt itt
Zseniális módon közelítik meg a régi, jól ismert ételeket. Itt semmi az, aminek az unalomig ismert éttermekben kaphatjik, hanem ujragondolták és ez nagyon jól sikerült. Ugyanakkor a traícionlis ételeket szigorúan az eredeti tradíciók szerint kínlják. A sörök a prémium kategóriás német sörök.
Gyenge 2024. február 14., kollégákkal járt itt
A sör az jó. Az ételek ahogy sikerül inkább látványban jó, izben kevésbé. Sörözni a kertben kiváló, jelenleg 2000 egy korsó.
2076
2023. szeptember 28.egyedül járt itt
Ma belebotlottam a Promontor Kertvendéglőbe, először elkenődtem, hogy a lépcsőnél az volt kiírva, hogy 15-kor zár, az már elmúlt éppen, aztán tettem vagy 10 lépést, és kiderült a kert-rész az nyitva van. Kiderült, hogy a lépcsős csak a gyorséttermi részleg. Így hát leültem egy kétszemélyes asztalhoz és egyből kaptam étlapot is.
Promontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - EgyébPromontor Kertvendéglő Budapest - EgyébPromontor Kertvendéglő Budapest - BelsőPromontor Kertvendéglő Budapest - EgyébPromontor Kertvendéglő Budapest - Étel/italPromontor Kertvendéglő Budapest - Étel/italPromontor Kertvendéglő Budapest - BelsőPromontor Kertvendéglő Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2023. szeptember 17., csoporttal járt itt
Budafok évek óta közkedvelt étterme nagy kerthelyiséggel a kerület központjában, forgalmas főút mellett. Ingyenes parkolási lehetőség korlátozott számban a bejárat előtt. A tradíciókat követve hagyományos receptek alapján készült sváb és magyaros ételek mellett az újítás szeleként ázsiai ízek is felbukkannak a konyhában.
Promontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Étel/italPromontor Kertvendéglő Budapest - Étel/italPromontor Kertvendéglő Budapest - Étel/italPromontor Kertvendéglő Budapest - Étel/italPromontor Kertvendéglő Budapest - BelsőPromontor Kertvendéglő Budapest - Étel/italPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - MosdóPromontor Kertvendéglő Budapest - BelsőPromontor Kertvendéglő Budapest - EgyébPromontor Kertvendéglő Budapest - BelsőPromontor Kertvendéglő Budapest - BelsőPromontor Kertvendéglő Budapest - BelsőPromontor Kertvendéglő Budapest - BelsőPromontor Kertvendéglő Budapest - Étlap/itallapPromontor Kertvendéglő Budapest - Étlap/itallapPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Étlap/itallapPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső képPromontor Kertvendéglő Budapest - Külső kép
Kiváló 2021. június 13.barátokkal járt itt
Amikor nem vágysz túl sokra, csak egy kellemes kerthelyiségre, ahol jót eszel, közben beszélgetsz a barátaiddal, akkor Budapesten bajban vagy. Vagy mélyen a zsebedbe kell nyúlnod, vagy kimész valamelyik külső kerületbe. Budafoknak van még mit fejlődnie, de a Promontorért érdemes kijönni. Eper leves kecskesajtos gombócokkal: telitalálat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. május 17.barátokkal járt itt
Korábban leírtam, h ugyanazért az italért és mennyiségért többször (! ) tapasztaltuk, h nem ugyanannyit fizettetnek.
A rendelés elején még ugyanaz a bor az, amit múlt héten kértünk, beazonosítjuk, részletesen. De a fizetésnél ha rákérdezek, h múlt héten miért annyi volt és közben nem volt áremelkedés, akkor a magyarázat az, h mégsem ugyanaz volt. . . .
Átlagos 2018. június 23., kollégákkal járt itt
Nagyon jól megközelíthető helyen van az étterem. Hangulatos, kellemes. Azonban ár-érték arányt figyelembe véve, szerintem jelentősen túlárazott. Az étel kellemes volt, de nem nyújtott akkora élményt, amit az ár alapján vártam volna. A búza sör egészen kiváló. A székek kényelmetlenek, nem nevezhetőek vendég marasztalónak.
Átlagos 2017. augusztus 30.egyedül járt itt
Adottságai alapján lehetne sokkal jobb, színvonalasabb hely az étterem. Budafok központi helyén helyezkedik el, minden irányból jól megközelíthető, minden módon. Ehhez képest az átlagnál alig valamivel jobb a választék. Szépen felújított, hangulatos belső terek. A felszolgálók egyike-másika elég fennkölt. Az ételek nem rosszak, de nem okoznak különösebb ízélményt.
Kiváló 2017. május 16.a párjával járt itt
A kiszolgálás kitűnő, a felszolgálók kedvesek,közvetlenek, mosolygósak. Alig kellett várni az ételre. A tisztasággal is meg voltam elégedve, maga az étterem is nagyon hangulatos. Egy valami nem tetszett, de az nem az étterem hibája: Nem gondolnám, hogy egy étteremben megengedett a rohangálás és az ordibálás (végül is nem a sarki kocsmában vagyunk).
Gyenge 2016. október 6.barátokkal járt itt
A pincérek valóban nagyképűek - ahogy most olvastam egy értékelésben.
A borválaszték elég nagy, édes borból viszont nem és iszonyú drága ! ! ! !
Nem értem, miért nem lehet 500 Ft alatti bort tartani. . .
Vagy csak üvegeset tartani sok féléből.
Az étterem hangulatos.
Az ételek viszont katasztrofálisak. Nem frissek, szöttyedtek, ízük átlagos.