7773 Villány, Diófás tér 4-12

Bor-Bár - max. 20 fő
Visa, EC/MC
nincs

Mandula Étterem Villány bemutatkozása

A Gere család új négycsillagos szállodájában a CROCUS Gere Bor Hotelben található, de bárki által látogatható a'la carte éttermünkben célunk a borvidéken fellelhető kiváló magyar alapanyagokra épülő kreatív konyhával kényeztetni bor és a gasztronómia lelkes rajongóit.
Regionális gourmet konyha, fúziós hatásokkal...
Villány központjában, a Diófás téren található éttermünk berendezése a békeidők polgári hangulatát ötvözi a vidéki építészet rusztikus jegyeivel.
A sok fa, bontott tégla, bőr és a meleg színek használatával egy polgári ház nappalijának hangulatát idézi meg. A kandallóban ropogó szőlőkarók melegénél igazán bensőséges hangulat szolgálja a gasztronómiai élmény méltó környezetét.
Tavasztól őszig a szálloda csodálatos kertjének ölelésében található teraszunkon alkalmi jelleggel, látványkonyhával várjuk vendégeinket.
Délben szűkített bisztro ajánlattal, este fehér abrosszal felterített asztalok mellett, degusztációs menüvel kiegészülő a'la carte étlappal várjuk vendégeinket.
A délutáni órákban (15-órától 17-óráig) egy régi sváb hagyományt a -Kaffee und Kuchen Zeit- azaz a kávé és sütemény idejét elevenítjük fel. A kávékülönlegességek mellé házi készítésű sütemények, fagylaltok és sorbet-k szolgálják a kíséretet.

A Gere borok által inspirált házias ízek, újszerű megfogalmazásban.
Várjuk Önt nagy szeretettel Villányban!

Mandula Étterem Villány képei

Mandula Étterem Villány vélemények

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.

Köszönöm, hogy lehetőséget kaptam arra, hogy a véleményemet kinyilvánithassam a 2018 április 7-én történt látogatásunk után a Mandula étteremben. (Gere, Villány). Villányban töltöttük azt a hétvégét (április 6-8) és két aradi ismerösünk javaslatára (Arad, Románia), akik már többször is jártak az önök éttermében, nagy lelkesedéssel ajánlották az önök éttermét, ezért az elvárásaink is magasak voltak.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
A Gere hotel Mandula éttermébe és borozójába létrejötte óta többször is betértünk, a nemrégiben ismét volt erre lehetőségünk. A beltéren szerencsére nem változtattak érzékelhetően, épp olyan meghitt, otthonos, szeretnivaló, mint volt. Lenyűgöző, amit itt csinálnak.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 29.
A kiszolgálás, általában a vendéglátás hibátlan. Az hogy a Gere borok minősége nagyon jó ez nem újság,
de ahogy elénk kerültek ebéd, vagy vacsora közben ezek az italok,
az csak fokozta az élményt. Figyelmes személyzet ami ott van rögtön, de csak amikor szükséges. Nem olcsó hely, de az ár érték arány teljesen rendben van.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 16.
A Gere név a minőséggel fonódott össze a kilencvenes évek elejétől fogva. Amikor 2008-ban vendéglőt nyitottak a korábban is első osztályú színvonalat jelentő panzió-borozóban, ismét a csúcsot célozták meg és nem sikertelenül. Azóta több ízben voltunk itt, legutóbb a múlt hónap végén, legtöbbször boroztunk, de volt, hogy kávét ittunk, s persze ettünk is.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 28.
Nagyon kedveljük, gourmet étterem:) kiváló minöségi ételek, italok, kedves, pontos kiszolgálás
többször jártunk már itt, barátokkal és családdal is mindig az idénynek megfelelö friss alapanyagokkal dolgoznak, ily módon változó étlappal, különlegességekkel, ínyenc sajtokkal, desszertekkel. Szívesen ajánlom mindenkinek, aki Villányban jár:)

Legnépszerűbb csomagok Villányban és környékén
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
2019.12.14. - 2020.12.14.
Hotel Makár Sport & Wellness
3 nap/2 éjszaka 37.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri vacsorával és korlátlan italfogyasztással, bulival, tűzijátékkal, pálinka- és sörkóstolóval, Pezsgőpince látogatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Centrum Apartmanhotel
2 nap/1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2019.12.26.
Baranya Hotel
2-5 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.02.28.
Andrea & Mónika Vendégház
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.14.

Szállodák Villány környékén
Ametiszt Hotel Villány
Baranya Hotel Villány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Dráva Hotel Thermal Resort Villány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Húsvéti napok (min. 3 éj)

Mandula Étterem VillányX