LGriell

LGriell adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kisállattal utazó
Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2019.06.10

Kiváló 2016. október 17.barátokkal járt itt
Az étterem az utcán elhaladva nem kelti fel az érdeklődést, mert nagyon egyszerű de szép a kinnézete. Beljebb lépve az étterem nagyon kellemes a környezet. A személyzet nagyon figyelmes, az étlap sokrétű, nem csak átlagos de liba(nagyon kevés helyen tartanak) és friss hal is szerepel az étlapon. Mi azért választottuk mert halat szerettünk volna fogyasztani.
Kiváló 2017. október 13.barátokkal járt itt
Ebben az évben már második alkalommal jártunk az étteremben, először nyáron és most októberben. Véleményem szerint ezt hívják kiszolgálásnak. A kiszolgálást szeretném először értékelni,nagyon udvarias figyelmes,és körültekintő volt a mi felszolgálónk, figyelemmel kísérte,hogy rendben vannak e az ételek,a halhoz halkést kaptunk a stek-hez stek kést.
Kiváló 2017. november 14., kollégákkal járt itt
16fős társasággal vacsoráztunk Szegeden az Oldies étteremben. Az ételek kínálata nagyon sokoldalú,mindenki talál kedvére valót pedig mi 16-an is sokfélék vagyunk. Én egy 2 személyes Oldies tálat választottam egy barátnőmmel. A tál hatalmas, de igazi ízkavalkád és ízszenzáció,küllemre is étvágygerjesztő,nagyon finom a pálinka,jó hőmérsékletű a bor, sokféle a választék.