Liliom

Liliom adatlapja

Regisztráció2013.04.22
Utoljára itt2014.11.17

Átlagos 2013. április 22.a párjával járt itt
Mi a párommal töltöttünk el kellemes 3 napot a szállodában. Elöször is nagyon tetszett ,hogy nagyon jó helyen van a szálloda könnyen megtalálható másrészt tetszett a szálloda kivűről és belűlről is (első benyomás fontos számomra) A recepciós aznap nagyon kedves volt. Ami a pincérekről nem mondható el.
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Elöször is megtetszett a pazar látvány amint a szállodát kívűlről megláttam. Majd belépve tetszett nagyon a recepciósok kedvessége(de nem voltak túl nyomulosak). Amint megláttam a szobát tudtam ez csodás lesz (tiszta és tágas volt). Welness részleg és az étterem nagyon tetszett mivel személyzet kedves volt és mindig szívesen segítettek.
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk itt 3 felejthetetlen napot. Bár a szálloda nagyon letisztult és egyszerű stílusu de ez minket nem zavart. A személytzet minden tagja nagyon kedves és bármilyen kérésünket szívesen teljesítették. Szerveztek utakat ami nagyon jó volt. Wellness részleg kics de tiszta. Örülök ,hogy ezt választottuk.