Loach

Loach adatlapja

Regisztráció2014.04.03
Utoljára itt2017.06.08

Kiváló 2014. április 3.a párjával járt itt
A párommal ebédeltünk az étterem kerthelyiségében. A pincér azonnal jött, végig figyelmes volt és kedves. Én csülöktálat rendeltem, a párom pedig fokhagymás flekkent. Számomra a csülök nem volt elég erősen füstölt (a tálon füstölt főtt csülökszeletek, illetve füstölt, főtt, rántott csülökszeletek voltak), de ki mit szeret.
2014. május 21.a párjával járt itt
A kutyánkkal sétáltunk egy nagyot,majd azon gondolkodtunk,hogy a kutyával hol is tudnánk ebédelni. A kellemes kerthelyiség miatt végül is a Diánára esett a választás. Előételnek egy jókai bablevest rendeltünk ami nagyon finom volt annak ellenére,hogy nekem a répa hiányzott belőle,cserébe volt benne kolbász. . .
Felhasználó fényképei:
Diána Vendéglő Sopron - Diána Vendéglő Sopron - Diána Vendéglő Sopron - Diána Vendéglő Sopron - Diána Vendéglő Sopron - Diána Vendéglő Sopron - Diána Vendéglő Sopron - Diána Vendéglő Sopron - Diána Vendéglő Sopron - Diána Vendéglő Sopron - Diána Vendéglő Sopron -
Átlagos 2014. április 3.családjával járt itt
Családi ebédre tértünk be. Én személy szerint őzgerincet rendeltem magyarosan, illetve vadragulevest. A leves rendben volt (a fácán a levesben elég szálkás volt, de hát Istenem, abban a csészényi levesben belefért), ellenben a főétel elég kicsinyke adagra sikeredett, utána még rendeletem egy főételt, amit szintén nem okozott gondot elfogyasztani.