Ez a hely megszűnt!

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Betyár Csárda Pizzéria Zalakaros vélemények

2016. december 31.a párjával járt itt
Jó és hangulatos kis hely volt. De sajnos bezárt és eladó az etterem. Nahy kár érte mert tényleg finomak és bőségesek voltak az ételek.
Kiváló 2016. augusztus 15.családjával járt itt
Ahányszor Zalakaroson járunk betérünk, s nem csalódunk. A pincér több hónap távollét után is ismerösként, kedvesen köszönt benünket. A hangulat nagyon kellemes, a búbos kemence hűvösebb napokon melegséggel tölt el. Ételek finomak, kedvező áron vannak, bár kisebb adagok.
Gyenge 2016. augusztus 1.családjával járt itt
Az étterem kinézetre tükrözi a csárda jelleget, bár ezen is lenne mit javítani. Az italok ára nem magas,az ételek ára sem, viszont itt az adagok ehhez mérten kicsik is. A halászlébe nem volt hal a fácánlevesben minimális hús volt, a bélszín érméket majdnem, hogy csak nem is láttam. A felszolgálás nem volt túl szakszerű, de kedves volt.
Átlagos 2016. július 14.családjával járt itt
Délben mentünk az étterembe ebédelni, egy felszolgálóhölgy egyböl odajött hozzánk, viszonylag gyorsan leadtuk a rendelést. Én elkezdtem etetni a fél éves kislányunkat üvegböl, mikor is odajött egy felszolgálo,hogy összeszedje az étlapokat. Arra kértem,hogy az enyémet még hagyja ott, erre az volt a válasz,hogy nem hagy ott egyet se,mert az úgyis le lesz edve.
Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
Férjemmel jártunk itt, az ezen az oldalon olvasott értékelések alapján döntöttük el, hogy kipróbáljuk. Én halászlevet ettem bográcsban a férjem pedig karosi vargányalevest és csülök tálat. Mindkettőnknek nagyon ízlett a választott étel és az adaggal is meg voltunk elégedve. A kis bográcsból három tányér halászlé jött ki.
Kiváló 2016. április 26.gyerekekkel járt itt
Minden évben legalább kétszer megállunk itt egy jó ebédre. A pincér már messziről üdvözöl, ismer minket, tudja hogy mikor voltunk utoljára. Számomra ez nagyon szimpatikus, hogy fontos neki a visszatérő vendég. A választék jó, az ételek kiadósak, gyorsan megkaptuk őket, és nem utolsó sorban, isteni finomak voltak.
Mindenkinek ajánlom, aki jót akar enni, jó áron :)
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Mindenkinek ajànlom jòk az ètelek rendes a szemèlyzet hangulatis a hely.Van bowling pálya is.
Kiváló 2016. február 3.a párjával járt itt
2016. januárjában jártunk a párommal Zalakaroson, és egy vacsorát költöttünk el ebben a csárdában. Sajnos csak a hét második felében van nyitva, ezért mindössze egy alkalommal tudtunk itt étkezni. Gyors, udvarias kiszolgálás, érthető, egyértelmű étlap jellemzi.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2015. december 1.a párjával járt itt
Ismerősök ajánlották a helyet, így amikor Zalakaroson pihentünk, ide tértünk be ebédelni. Nem csalódtunk mi sem. A kiszolgálás kedves és gyors volt, igaz, rajtunk kívül csak egy nagyobb asztaltársaság volt az étteremben. Az étlapon biztos van olyan, ami felkelti a vendég érdeklődését, pont elegendő a választék.
Betyár Csárda Pizzéria Zalakaros - Étel/italBetyár Csárda Pizzéria Zalakaros - Étel/ital