Lonadévi

Lonadévi adatlapja

Nincs autóm, nagy kertes házam,nyaralóm, sok -sok ékszerem.Kevés pénzemet arra (is) költöm, hogy minél több szép tájat, természeti szépséget, olyan helyeket megismerjek, ahol jól érzem magam.
Regisztráció2013.08.23
Utoljára itt2023.06.01

Kiváló 2014. május 6.barátokkal járt itt
Másodszor jártunk ebben az étteremben. Mindkétszer így, kb. "főszezon" idején. Az étterem a tóhoz közel van,de nem közvetlenül. Fa padokkal felszerelt részen a szabadban is van lehetőség enni, meg fedett részen is. Nagyon finom halételeket főznek( halászlé különböző "betétekkel",kisebb-nagyobb adagokban,rántott halak, roston sült halak).
Felhasználó fényképei:
Szálka Bár Tata - Szálka Bár Tata - Szálka Bár Tata -
Átlagos 2014. március 22.barátokkal járt itt
Barátnőm születésnapján ( csütörtökre esett az idén)jártunk ezen a helyen. Már nem először voltunk itt igaz, de én már régen voltam. Hittem barátnőm szavának ( nem először, de. . . :)),hogy a sült kacsacomb itt milyen finom,hogy én is azt rendeltem. Bevallom őszintén, csalódás volt.
Kiváló 2022. november 12.a párjával járt itt
Sikerült a mai napon bejutnunk az étterembe ( sokan voltak ott ma is!), ahol ismét nagyon ízletes ételeket ettünk, és udvarias, kedves kiszolgálásban volt részünk.
Felhasználó fényképei:
Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét -