Tisza Hotel Szeged
6720 Szeged, Széchenyi tér 3.

Tisza Hotel Szeged a térképen

Tisza Hotel Szeged értékelése:

13. helyezett a 70 szegedi szállás közül
70. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Tisza Hotel Szeged bemutatkozása

A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék értékű épületben helyezkedik el a város és a régió legpatinásabb szállodája, a Tisza Hotel, amely exkluzív szolgáltatásokkal és komfortos koloniál stílbútoros, fürdőszobás szobákkal várja vendégeit.

Tisza Hotel Szeged képei

Tisza Hotel Szeged vélemények

stupek TOP fotófeltöltő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eléggé változatos pontszámot adtam, de részletezem. Jó, hogy a szállás a belvárosban van, viszonylag csendes. Aki autóval megy csak kiskocsival menjen, különben drága lesz a parkolás. napi 5000 Ft. Igaz a szálloda udvarában ez 1500, de csak mini autó fér be az udvarba. Valóban az előttem szólóhoz, mi sem igen kaptunk mosolyt, és távozáskor sem kérdezék meg hogyan éreztük magunkat.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vendéglátásban a legalapvetőbb kritérium a mosoly, amit érkezéskor meg is kaptunk a recepción. Azonban ez kevés ahhoz, hogy a vendégből törzsvendég legyen. Gondolom, a hotel vezetőségének ez lenne a célja. . . Fontos, hogy az érkezéstől a távozásig elégedettek legyünk. A vendéglátásban a vendég távozása a legfontosabb momentum. Ez az elbúcsúzás.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A Hotel a központi elhelyezkedése miatt remek választás! Gyalogosan minden megközelíthető. Tiszta szobák, kedves személyzet.
Ha bár működne, ahol esetleg minden bonyodalom nélkül lehetne kávézni, még kényelmesebb lenne.
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Megvoltunk elégedve a szállodával!A reggeli bőséges és változatos volt,még a gyerekek is nagyon megvoltak elégedve!Jól éreztük magunkat.A gyerekek otthon azt mondták,hogy szívesen visszamennének!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Mind hotel elhelyezkedése patinája és egyben a környezete magáért beszél szinte pillanatok alatt elérhető mind helyben mint távolabbi nevezetességek helyek.Szeged számunkra a nyugalom városa.
Időjárás nem volt túl kegyes,de okosan tervezett és Szeged adta lehetőségekkel bőven adódtak remek programok.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
A központban van a hotel, és mégse zajos. Könnyen megközelíthető. Az Anna gyógyfürdő 5-6 percre van a szállástól, a Napfürdő 15 percre. Minden megtalálható a hotel környezetében. Félpanziós ellátással voltunk. A reggeli bőséges volt, és a vacsora pedig a másik utcában lévő étteremben volt. A hotel személyzete és a recepciós hölgy is nagyon kedves és segítőkész.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 5.
Nagyon tetszett az egész szálloda, a folyosók, lépcsőház, különösen a tükörterem! A szoba kényelmes volt és csendes. Először tartottam tőle, hogyha a belvárosban helyezkedik el, biztosan forgalmas, zajos lesz, de kellemesen csalódtam! A reggeli választék megfelelő volt. A recepción nagyon segítőkészen tájékoztattak a városnézés kapcsán feltett kérdéseinkre!

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Véletlenül találtam rá a szállodára, de nagyon kellemes élményben volt részem. Már a gyönyörü épület is egy álom - a brendezés /bútorzat/pedig egyedi - klasszikus szálloda, nagyon kényelmes és szimpatikus. Az ágyak nagyon kényelmesek a szoba tiszta volt. A személyzet kedvesen figyelmes és korrekt. Meglepett a reggeli valóban bö választéka és az elegáns tükörterem ahol a reggelit felszolgálták.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Színházba mentünk és ez a hotel volt a legközelebbi. A személyzet minden tagja nagyon kedves, segítőkész. Kényelmes ágyak, finom és bőséges reggelivel. Mindennel meg voltunk elégedve. Talán a fürdőszoba lehetne kicsit nagyobb/kénylmesebb

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szobákban sok volt a porcica ,a fürdőszoba és a wc igen erős kívánnivalót hagyott maga után. A wc ülőke felső része úgy ahogy tiszta volt de alsó részén pisifoltos,(fertőtlenítőt kellett vennem hogy nyugodtan használhassuk) a zuhanykabin alsó pereménél be volt ülve a kosz. A három nap alatt amíg ott voltunk meleg vízzel nem nagyon találkoztunk, csak langyossal!

Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.605 - 17.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Szeged
5 nap/4 éjszaka 7.088,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, korai bejelentkezéssel, REÖK Palota és a Szegedi Hadipark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.15-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, késői kijelentkezéssel, szobai bekészítéssel
2021.05.01. - 2021.06.30.
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.063 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 19.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nálkül, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Tisza Corner Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.15-ig
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.15-ig
Tisza Alfa Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.213 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Szeged
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wifi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig

Szállodák Szegeden és környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

SzegedX