Tisza Hotel Szeged
6720 Szeged, Széchenyi tér 3.

Tisza Hotel Szeged a térképen

Tisza Hotel Szeged értékelése:

2. helyezett a 69 szegedi szállás közül
8. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Tisza Hotel Szeged bemutatkozása

A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék értékű épületben helyezkedik el a város és a régió legpatinásabb szállodája, a Tisza Hotel, amely exkluzív szolgáltatásokkal és komfortos koloniál stílbútoros, fürdőszobás szobákkal várja vendégeit.

Tisza Hotel Szeged képei

Tisza Hotel Szeged vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A Hotel a központi elhelyezkedése miatt remek választás! Gyalogosan minden megközelíthető. Tiszta szobák, kedves személyzet.
Ha bár működne, ahol esetleg minden bonyodalom nélkül lehetne kávézni, még kényelmesebb lenne.
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Megvoltunk elégedve a szállodával!A reggeli bőséges és változatos volt,még a gyerekek is nagyon megvoltak elégedve!Jól éreztük magunkat.A gyerekek otthon azt mondták,hogy szívesen visszamennének!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Mind hotel elhelyezkedése patinája és egyben a környezete magáért beszél szinte pillanatok alatt elérhető mind helyben mint távolabbi nevezetességek helyek.Szeged számunkra a nyugalom városa.
Időjárás nem volt túl kegyes,de okosan tervezett és Szeged adta lehetőségekkel bőven adódtak remek programok.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
A központban van a hotel, és mégse zajos. Könnyen megközelíthető. Az Anna gyógyfürdő 5-6 percre van a szállástól, a Napfürdő 15 percre. Minden megtalálható a hotel környezetében. Félpanziós ellátással voltunk. A reggeli bőséges volt, és a vacsora pedig a másik utcában lévő étteremben volt. A hotel személyzete és a recepciós hölgy is nagyon kedves és segítőkész.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 5.
Nagyon tetszett az egész szálloda, a folyosók, lépcsőház, különösen a tükörterem! A szoba kényelmes volt és csendes. Először tartottam tőle, hogyha a belvárosban helyezkedik el, biztosan forgalmas, zajos lesz, de kellemesen csalódtam! A reggeli választék megfelelő volt. A recepción nagyon segítőkészen tájékoztattak a városnézés kapcsán feltett kérdéseinkre!

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Véletlenül találtam rá a szállodára, de nagyon kellemes élményben volt részem. Már a gyönyörü épület is egy álom - a brendezés /bútorzat/pedig egyedi - klasszikus szálloda, nagyon kényelmes és szimpatikus. Az ágyak nagyon kényelmesek a szoba tiszta volt. A személyzet kedvesen figyelmes és korrekt. Meglepett a reggeli valóban bö választéka és az elegáns tükörterem ahol a reggelit felszolgálták.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Színházba mentünk és ez a hotel volt a legközelebbi. A személyzet minden tagja nagyon kedves, segítőkész. Kényelmes ágyak, finom és bőséges reggelivel. Mindennel meg voltunk elégedve. Talán a fürdőszoba lehetne kicsit nagyobb/kénylmesebb

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szobákban sok volt a porcica ,a fürdőszoba és a wc igen erős kívánnivalót hagyott maga után. A wc ülőke felső része úgy ahogy tiszta volt de alsó részén pisifoltos,(fertőtlenítőt kellett vennem hogy nyugodtan használhassuk) a zuhanykabin alsó pereménél be volt ülve a kosz. A három nap alatt amíg ott voltunk meleg vízzel nem nagyon találkoztunk, csak langyossal!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
3 napot töltöttünk a szállodában, maximálisan tiszta és csendes szálloda, de olyannyira hogy amikor ott voltunk, a reggeliztető nénin és a recepcióson kívül senkivel nem találkoztunk. A másnál írt kintről szűrődő zajok ugyan voltak késő estig de nem zavaró formában, én nagyszerűen aludtam. Megtudtuk hogy a szálloda már több mint 130 éve működik kisebb megszakítással.

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
A szálloda csendes,ragyogóan tiszta.A személyzet udvarias,mosolygós és maximálisan segítőkészek.Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nem beszélve arról,hogy a szállodától a csodás látnivalók pár perces sétával könnyedén elérhetőek.
Tisztelettel: Szikszay Csabáné

Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, klíma használattal, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 15.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 10.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Vadaspark belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.02-ig
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nálkül, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.01-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.01-ig
Szeged
2-4 éjszaka 33.725,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, egy alkalommal vacsorával, választható programmal, korai bejelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Karácsony
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
5 éjszakás ajánlat félpanzióval (min.5 éj)

SzegedX