Lufoo

Lufoo adatlapja

Egy középkorú férfi családdal ahol férfi "uralom" van, de a királynőt szolgáljuk...
Utazásaink nagyobb részben családdal és kisebb részben kettesben történik.
Szeretünk olyan helyeken megszállni ami minden igényünket kielégiti, mi nagyon "vizes" emberek vagyunk, így 99%-ban olyan helyre utazunk ahol fürdőzési lehetőség van.
Nagyon kritikusak vagyunk a szállásokkal, tapasztalatainkat persze meg is osztjuk a vendéglátókkal, nem a hátuk mögött aljasan kritizálunk.
Mottónk: bánj úgy a vendégekkel, mintha családtagok lennének.
Regisztráció2013.12.21
Utoljára itt2015.01.17

Kiváló 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
Rendszeres vendégek vagyunk ebben a vendéglátó egységben. Bőséges és nagyon finom az étel. ami nem utolsó szempont, hogy idény jellegű ételek is megtalálhatóak az étlapon. Ha valaki nagyobb létszámmal szeretne vacsorázni annak érdemes előtte asztalt foglaltatni, mert a vendégek egymásnak adják a kilincset(népszerű a hely).
Kiváló 2015. január 17.barátokkal járt itt
Betértünk a barátokkal este felé, hogy megigyunk pár sört. Annyira bele jöttünk, hogy vacsora is lett belőle. A rendelt ételek nagyon finomak voltak és az adag hatalmas, nem bírtam megenni. Baráti társaságok számára csak ajánlani tudom. Nem maradtunk sem éhesek sem szomjasak. Jó hangulatú a hely, és divatos.
Átlagos 2013. december 29.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat mentünk ünnepelni a feleségemmel, de nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket a szálloda :( csalódás volt. Mi imádjuk a wellness-t és szerettük volna nyugodtan használni, sajnos mikor már 3-4 pár van a medencében, akkor már tele van és ha ennél többen akkor már már kényelmetélen.