2544 Neszmély, Melegeshegy

1. helyezett a 3 neszmélyi étterem közül
226. helyezett Közép Dunántúlon - 817 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Visa, Amex
nincs

Hilltop Étterem Neszmély bemutatkozása

Örömmel várjuk borkóstolóra, ebédre, vagy vacsorára, bortúrára Neszmélyen. A Budapesttől mindössze 75 kilométerre levő - Tata melletti - lankás hegyvidék Magyarország tradicionális bortermelő vidéke. Kikapcsolódás, csodálatos dunai panoráma, utolérhetetlenül szép naplemente, nagyszerű étterem, változatos szabadidős programok - és természetesen a Hilltop Neszmély Borhotel és Étterem vidám csapata - várják önt egész évben.
A neszmélyi borászat ékessége a Dunára néző dombon épült étterem és borhotel. Az ételek varázslói személyesen ügyelnek arra, hogy a zamatos borokhoz illő étkek kerüljenek a vendégek elé. Az étterem a magyar konyha legjobb hagyományait követi, helyi specialitásokkal kiegészítve. A teraszról és a hotel szobáiból páratlan - majd 30 kilométer hosszú - dunai panoráma tárul a látogató elé: lankás dombok, csillogó víz, gondosan művelt szőlőtőkék.

Hilltop Étterem Neszmély képei

Szállások Neszmély városában
Wellness csomagok Neszmély városában

Hilltop Étterem Neszmély vélemények

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 14.
Sajnos magáról a helyről nem tudok mit leírni,hiszen nem voltam ott! Csak annyit tudok ,hogy ide kaptunk ajándékba utalványt étkezésre. Mivel ezt tavaly karácsonyra kaptuk,gondoltuk az év elején meglátogatjuk az éttermet. Próbáltam tájékozódni a neten,és azt láttam,hogy az év elején felújítási munkálatok zajlanak. Gondoltam majd utána jövünk a szépen felújítottba!

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
Tisztázzuk az elején hogy a környezet szép,de ennyi is . . Itt kimerült az egész Hilltop élmeny nekem. Nemrég felmentünk egy vasárnap délután,szép időben (nagyon melegbe)hogy eszünk valamit párom szülinapján,de baromi sokan voltak. Már ez kiábrandító volt. Tele szlovákkkal, parkolni se lehetett szinte sehol. .

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Szép helyen van az étterem. Tiszta, modern. De nem gondolom hogy mégegyszer oda megyünk. Nagyon drága, és az étel sem volt a legfinomabb. Szinte nem is lehetett tudni mit fogunk enni, a netről kerestük ki a furcsa ételek nevét. A hús hideg volt, a köret rengeteg. Vizes pohárból ittuk a sört. A limonádé 1000 ft. Minden tele volt poloskával, a pincérek is azt hajtották el.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Eddig kétszer zarándokoltunk fel ide étkezési szándékkel, de végül egyszer sem ültünk be. Mindkét esetben az udvarias pincérek betessékeltek minket, de mégsem csábultunk el. A paleo konyha különlegességei nem hoznak lázba és az árak is számunkra kissé erősek. Persze, ha valami különleges élménnyel lennénk gazdagabbak, akkor nyilván megérné, de valahogy attól tartottunk, hogy ez a különleges élmény elmarad majd.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Pár napja családi esemény részeseként jártunk az étteremben. Az ételekkel nem volt gond, jó volt minden, mit kóstoltunk. A vezető hölgy - Györgyi - segítőkész és rugalmas. Folytatom az aggályaimmal: esküvő révén a szertartás szokásos pezsgőzéssel zárult. Az ifjú párnak, tanuknak, örömszülőknek a felszolgáló tornacipőben, bokát nem takaró most divatos "szakadt" farmerban hozta a pezsgőt.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédelni mentünk, a hely szép,bár kicsit kopottas az étterem, mint kívül mint belül, a kilátás az éteremből a Dunára egyedi. Az ételek a pincér elmondása szerint Francia alapokon nyugszanak, ami az étlapon nem takart egy nagy választékot és az is drágán.

EmEse02 TOP étteremértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
A környéken autózgatva tértünk be a kiváló panoráma miatt.
Az előző nap esküvő lehetett az étterembe, nagyon sokan próbáltak itt ebédelni. Igy egy kicsit lassabb volt a kiszolgálás.
Az ételek választéke nem túl bőséges, természetesen a borra épített az étlap.
Összeségében nem lesz a kedvencein között.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 20.
Az oda vezető út kicsit döcögős, de lassú menetben, a kátyúkat kikerülgetve épségben fel lehet jutni, közben lehet gyönyörködni a természetben. Mi egy borkostolón is részt vettünk, ami számunkra felejthetetlen élmény volt. A kóstolóhoz kapcsolódó üzemlátogatás során,sok érdekességet tudtunk meg a folyamatokról a gyártástól a borkészítésig.
Tatabánya

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. október 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fent a hegytetőn, tengelytörő úton közelíthető meg ez a hotel-étterem. Nem szép, sőt csúnya kívűlről. Pöttömnyi parkoló elől, nagyobb a hátsó bejáratnál. Itt azaz a hátsó bejáratnál körpanoráma látható az épített kilátóból, magyarázó térképpel együtt. Innen látható, hogy a borhotelnek van kültéri medencéje, napozója, esetleg szaunaháza is.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 15.
Több éves kapcsolatot ápolok a Hilltop étteremmel. Néhány éve fedeztük fel magunknak és az első benyomásunk annyira kedvező volt, hogy az esküvőnk is ezen a helyen volt. Varászlatos panoráma nyílik a Dunára, illetve Szlovákiára Körös körül mindenütt szőlőtőkék, megszámlálhatatlan mennyiségben. Ne feledjük, egy borgazdaságnál járunk.

Legnépszerűbb csomagok Neszmélyben és környékén
Kisbér
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 23.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
2020.11.05. - 2021.12.22.
2021.03.06. - 2022.03.06.
Hotel Honti
2021.03.06. - 2021.12.31.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.722 - 26.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.22.
Kristály Imperial Hotel
Tata
5 nap/4 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőkoktéllal, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással
2021.03.01. - 2021.11.01.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Pe-Ki Apartman
2021.03.06. - 2021.12.19.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.08.13.
Erdőalja Vendégház
Jásd
2021.03.06. - 2021.12.31.

Szállodák Neszmély környékén
Vital Hotel Nautis Neszmély
Royal Club Hotel Neszmély
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Neszmély
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)

Hilltop Étterem NeszmélyX