Madarász Viktória

Madarász Viktória adatlapja

Regisztráció2013.05.05
Utoljára itt2015.09.05

Kiváló 2013. május 5.gyerekekkel járt itt
egy szülinapi ajándék vacsira hívtam meg a családomat,az elképzelt helyet is biztosították nekem pedig egy órával a vacsi elött kértem. az ételek hatalmas adagokban kerültek elénk,ízletesek voltak,és gyönyörű tálalás is fokozta az élményt! a kisfiamra az egyik kedves pincér nő figyelt hogy nyugodtan tudjunk enni mi felnöttek!
Kiváló 2013. május 5.a párjával járt itt
nászutaztunk a Mátyásba,isteni volt! ! a kényelem az első helyen szerepel! a kaja kifogástalan,mint ízre és mennyiségre egyaránt, étterem is kiváló volt! ! a fürdő akkor inkább gyermektelen pároknak illetve idősebbeknek volt való. . . . azaz nekünk! ! azóta már bővült kis családom de a Mátyás se tétlenkedett! !
Átlagos 2013. május 5.gyerekekkel járt itt
majdnem jónak mondanám,de! olyan szobát kaptunk kisgyerekkel ahol klima nem volt,az ablakot meg ha kinyitottam alatta volt egy hatalmas hangfal és bömbölt egész este,a wellness részleg szóra sem méltó,egy koszos jacuzzi,és a parkolóba elhelyezett merülő medence jéghideg vizzel. . . ennyi. . . .