malvin szállás értékelései

Lájkold vagy oszd meg malvin értékeléseit!

Olvasd el malvin szállás értékeléseit!

Egyszerun es roviden javult az ellatas valszteka es ennek orultunk.Igy ujra jovunk. -

Hunguest Hotel Freya Zalakaros

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Mar tobbszor voltunk itt, most sem csalodtunk, /szept 8 tol 4 ejszaka nyugdijas hazaspar/ A ellatas sokat javult reggel este tobb gyumolcs es suti es csokikrem is. Nagyon tetszett, hogy a szalloda nyugdijas programot is hirdet ilyenkor egy kis kedvezmennyel ujra elindulunk. A furdo arat alap es wellness azt sokallottam egyutt foleg utozezoni aron fel strand nyitvatartassal De ez nem aszalloda bune.
Megszokottan jo hey most is segitokesz recepciosok, kezeloszemelyzet pincerek. -

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Egy hete voltunk itt megszokottan jo helynek gondolom most is, de egy kis javitani valo lenne, A korabbiakhoz merten emelkedtek az arak hisz tobben foglalunk nagyobb a kereslet, de miert kerul tobbe , ha neha kezeles nelkul egy egy napra kornyek nezesre mennenk igy tobbe kerul mint kezelessel. . Sehol sem kotelezo a kezeles mas szallodaban.
Kenyelmes szoba finom etelek kedves segitokesz recepcio tisztasag mii kell meg. -

Hunguest Hotel Apollo Hajdúszoboszló

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Mar nem eloszor jartunk a szallodaban elegdetten tavoztunk es ujra eljovunk , mert jo volt a szoba segitokeszen alltak a kerdeseinkhez a Recepcion is. Egy eszrevetelem volna nagyon keves a magyar tv adas, bar nem tevezni jovunk, hanaem gyogyulni, de azert az tulzas, hogy kb 23 adas idegen nyelu egy magyar szallodaban, Nem a magyar vendeg a tobbseg?
Kenyelmes szoba finom etelek kedves segitokesz recepcio tisztasag mii kell meg -

Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon jo helyen van aszalloda mindenhez konnyen oda talaltunk, Eloszoa nevezetessegeket, majd az ajanlott nevezetes dolgokat neztuk meg, Tobbszor fordultunk a recepciohoz mindig nagy segiteni akarassal viszonyultak hozzank, idosebb hazaspar vagyunk mondtuk nem szeretnenk eltevedni, Meg a hataron tuli otletunkhoz Nemetujvar terkepet is es magyarazatotis adtak utmutatoul.
nagyon jo aszoba az ellatas kezzelesek mindnt hozzajuk hasonlitunk -

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
fent mar leirtam a fentiek miatt visszaterok vagyunk es vszunk masokat egy dolog nagyon valtoztatasra szorul a honlapjukon 2016 17 es meghivasok vannak , de hiaba szolunk nem torlik mashol csak az aktualis van. Remek a plussz furdobelepo az orvosi ellatas is. nem fer tobb ertekeles .