manci66

manci66 adatlapja

Regisztráció2016.06.01
Utoljára itt2016.10.06

Kiváló 2016. június 1.a párjával járt itt
Izgalmasnak ígérkező ötletnek kaptuk barátainktól a hely kipróbálását. Az általunk evett 3 féle hamburger (magyaros, gombás, baconos) mindegyike kiváló, remek ízvilágú. A harcsa falatok is finomak, a limonádé saját "csapolása" pedig az egyik legjobb koncepció. A kiszolgálás kedves, gyors, a tisztaság megfelelő.
Szörnyű 2016. október 6.családjával járt itt
A délután fél 3-kor leadott rendelés még 5 órakor sem érkezett meg, telefonos érdeklődésre közölték, hogy ha nem hívnak vissza az interneten leadott rendelés után 15 percen belül, akkor nem él a rendelés. Mi van? Amikor 5 óra után telefonáltam, közölték, hogy lehet, hogy eltűnt az éterben, majd hoppá, látom, megvan. . .
Kiváló 2016. június 1.gyerekekkel járt itt
A múltat idéző és mai időt tükröző étlap, kedves, udvarias kiszolgálás, belül tágas, kívül kicsit szűkös terasz résszel. A marhapofa kiváló, erre ennyi idő távlatából is emlékszünk, tehát biztos jól jár, aki ezt rendel. A roston kecskesajt is finom, de ez mély nyomokat nem hagyott bennünk. A citromtorta is remek, érdemes megkóstolni.