La Bella Étterem és Pizzéria Veresegyház

Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

La Bella Étterem és Pizzéria Veresegyház vélemények

Szörnyű 2018. július 18.egyedül járt itt
Rendelni szerettem volna hamburgert!
Közölték,hogy nincs hamburgerzsömle!
Kérdeztem,hogy nem is lesz?
A válasz az volt,hogy nem tudják!
Kérdem én?Akkor minek van az étlapon!!!
Ha már nincs hamburger gondoltam rendelek pizzát!
Erre az volt a válasz,hogy 2-2,5 óra!Arrogáns hangnemben!
Na ne!
Senkinek nem ajánlom!!
Szörnyű 2018. július 4.a párjával járt itt
Pizzarendelés telefonon,hétköznap a stílustalan, undorító szájú telefonkezelő "hölgy" felveszi a rendelést, este 10 után pizza hiányában visszatelefonáltunk, közli még szebb stílusában,hogy a futár el sem indult,de talán 11-kor ehetünk. . . hozzátenném 5 percre lakunk az étteremtől, fel sem merül benne,hogy talán személyesen átvehetnénk és talán elnézést kérjen.
Szörnyű 2018. június 22.gyerekekkel járt itt
Azt hittük jó helyre érkeztünk, mert teltház volt. Valószínűleg a Medveparkból fáradt, éhes családok próbálték éhségüket csillapítani és hát valljuk be nincs túl nagy választék arrafelé étteremből. Miközben várakoztunk az asztalra szemem elé tárult a pult mögötti koszos, mocskos mosogatórész.
Gyenge 2018. június 8.barátokkal járt itt
Minden rendelés 2 óra hossza mire kihozzák noha pár utcára van. Vagy esetleg rám csaptak a telefont hogy sok a rendelés vissza hívnak, hát nem hívtak vissza [moderálva - a szerk.]. Az étkészlet piszkos alatetekre volt rakva.
Szörnyű 2018. június 1.a párjával járt itt
A párom este fél 8 körül rendelt telefonon pizzát. A rendelés végén mondták, hogy "rendben, küldjük". Fél tízkor még mindig nem volt sehol. Felhívtuk az éttermet érdeklődni, hogy úton van-e már, mire a telefonos hölgy lekezelő stílusban közölte, hogy nem érkezett ilyen címre rendelés, biztos hogy mi nem hívtuk őket.
Szörnyű 2017. március 16.gyerekekkel járt itt
Életem egyik legszörnyűbb Hawaii pizzáját ettem itt tegnap. Nyilvánvalóan a lehető legolcsóbb és leggyengébb minőségű alapanyagokból készítették. A sonkáról azt hittük, hogy parizer, mert teljesen olyan íze volt, bár a pincér szerint csirkemell sonka volt rajta. A pizza tészta puha és vastag volt, a paradicsomos alap szerint tubusos pizzakrém lehetett.
Szörnyű 2016. október 6.családjával járt itt
A délután fél 3-kor leadott rendelés még 5 órakor sem érkezett meg, telefonos érdeklődésre közölték, hogy ha nem hívnak vissza az interneten leadott rendelés után 15 percen belül, akkor nem él a rendelés. Mi van? Amikor 5 óra után telefonáltam, közölték, hogy lehet, hogy eltűnt az éterben, majd hoppá, látom, megvan. . .
2015. május 9.a párjával járt itt
Az étterembe sokszor jártunk már. Minden alkalommal pénteken megyünk, mert akkor az étel fér áron van. Levessel, fő étellel, és itallal együtt nem fizettünk még többet 4000 Ft-nál. :) Finom minden, igaz az ételre kicsit többet kell várni a megszokottnál, mivel ezen a napon sokan vannak.
2015. április 13.barátokkal járt itt
Kétszer jártunk eddig barátokkal az étteremben, és mindkétszer úgy jöttünk el, hogy ez az étterem teljesen rendben van. Nincsenek hatalmas adagok, főleg ránézésre, de mégis elég. A somlói galuskájuk isteni, feltételezem a tejszínhab nem flakonból származik. . . Meglepődtünk, mert mindannyian jól laktunk, rendeltünk, és nem fizettünk sokat.
Átlagos 2015. április 7.a párjával járt itt
Egy jótékonysági esten nyertünk a tombolán egy ide szóló ajándékutalványt. Mikor beléptünk furcsa volt az étterem. A hangulat nem tetszett mert a fali tv-n épp bokszmérkőzést nézhettünk és rádió szólt mellette. Nem volt éppen vacsorához illő. Senki nem volt az étteremben, egy pár ment el éppen mikor odaértünk.