Mandarin611

Mandarin611 adatlapja

Regisztráció2015.04.27
Utoljára itt2015.10.26

Átlagos 2015. június 6.gyerekekkel járt itt
Gyereknapon, gondoltunk egyet, felkerestük a korábbi kedvenc éttermünket. Megkívántuk a spagettit. Sajnálattal tapasztaltuk, hogy a korábbi nagy választék mellett most a tészták között csak 2 féle spagettiétel volt. Zöldséges spagettit választottam. Helyette spagettis zöldséget kaptam. Rengeteg grill zöldség volt, kevés tészta.
2015. május 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett Gyula, érdemes megnézni. A hotelben kedvesek voltak, tényleg nagyon bababarát ( kiságy, etetőszék, bili, evőeszköz, babakocsi, biciklis gyerekülés). A szoba ( superior) azonban elég kicsi. Az erkélyen dohányozhatnak, így a szomszédból hozzánk szállt a cigifüst:( A csikkeket el is dobálják. Ezt nem hagynám a szálloda helyében.
Kiváló 2015. május 7.gyerekekkel járt itt
Sok helyen jártunk már a családommal, de ez tetszett a legjobban. Az étel kiváló, a személyzet szintén. Bár nem elsősorban bababarát, itt volt a legjobb az 1 éves kisfiunkkal. Az étterem mellett van közvetlen a játszóház:) Gyönyörű a szoba. Nagyon profi minden. Csúcsidőben foglaltunk, mivel nem volt más, megkaptuk a nászutas lakosztályt.