Marcopoloék

Marcopoloék adatlapja

Regisztráció2016.03.29
Utoljára itt2016.03.29

Kiváló 2015. január 5.gyerekekkel járt itt
Összességében mindennel meg voltunk elégedve. Változatosak voltak az étkezések (bár este lehetett volna többféle édesség), mind reggel mind este, tisztaság volt és mindent lehetett használni, amit meghirdettek. Végre egy szálloda, ahol nem kellett télen fagyoskodni.
Átlagos 2013. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom volt a vacsora minden este! Nagyon tetszett, hogy idén kiépítésre került az internet a vendégek számára. Kedves volt a személyzettől, hogy megengedték az utolsó nap hátralévő részében a szálloda strandjának illetve parkolójának estig történő igénybevételét!
Kiváló 2014. április 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves volt a személyzettől, hogy amint szóltunk a hideg miatt, azonnal kaptunk egy hősugárzót a szobánkba. Amit hiányoltam: a vacsoránál nem volt egyik nap sem olyan húsétel, ami nem szószban úszott (pl. rántott borda). Kár, hogy internetet nem lehet a szobákban használni. A reggelik nagyon finomak és választékosak voltak.
Hotel Annabella válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt rá és itt-tartózkodása alatti megelégedettségét és tapasztalatait megosztotta velünk. Minden vélemény, visszajelzés kiváltképp fontos számunkra, hogy szolgáltatásainkat a vendégeink igényének megfelelően alakíthassuk. Így az ételekre vonatkozó javaslatait továbbítottam konyhánk és éttermünk vezetősége részére.
2014. május 8., , Hotel Annabella