Marcsi63

Marcsi63 adatlapja

Regisztráció2013.06.09
Utoljára itt2019.05.22

Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Szilveszteri nyereményünket a párommal június elején. 3nap 2 éjszakát töltöttünk itt. Szin vonalas, elegáns hely. Tiszta rendezett. A személyzet előzékeny és nagyszerű csapat. A vendég sz első a számukra. A szoba tiszta, tágas és kényelmes. Az ételek választéka széleskörű és ízletes. A Wellness részlegben példa értékű a tisztaság.
Kiváló 2016. november 26.családjával járt itt
Testvéremék invitáltak ebbe a kellemes hangulatú békebeli kertvárosi vendéglőbe, ebédre. Izgatottam vártam, hogy valóban olyan az étel és a kiszolgálás ahogyan áradozott róla. Én személy szerint libát, a a párom csülköt kért. Valóban az ízek harmóniája, a látvány önmagáért beszélt. A szakács a szakma magaslatán.
Kiváló 2014. december 7., kollégákkal járt itt
Győrtől 10 km-re Nyúl Községben kacskaringós, meredek utcán valódi pincesoron vezet az út. Szél Fiai Fogadó&Cellárium /Apartman Hotelhez. Saját borospincével rendelkező szálláshely. Borkóstolókkal, valamint helyi specialitásokat kínáló Magyar Kékfestő hagyományokat őrző tanyasi étterem.