Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl
9082 Nyúl, Vaskapu u. 71.

Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl a térképen

Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl értékelése:

3. helyezett a 3 nyúli étterem közül
319. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

H zárva
K-P 12:00-22:00
Szo 12:00-23:00
V 12:00-21:00
étterem, borpince, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, magyar kékfestő hagyományokat őrző tanyasi étterem
grill ételek ...
Élőzene:
cigányzene
magyar, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, élő zene ...
Visa
van

Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl bemutatkozása

A 8 igényesen, hangulatosan berendezett 2 szobás lakosztály és a 4 kétágyas szoba mindegyike tusolóval, WC-vel, tv-vel, telefonnal, rádióval felszerelt. A nagycsaládos lakosztály 8 fő részére nyújt kényelmes elhelyezést, ahol nappali szoba, 3 háló, fürdőszoba, kád, tusoló, WC, tv, telefon és rádió áll rendelkezésre. A kikapcsolódásról napozóteraszos kültéri úszómedence, szauna, kondicionáló terem, két teniszpálya, füves focipálya, labdázó, gyermekjátszótér, asztalitenisz, kerékpárok gondoskodnak. A környék turistaútjai, erdői gazdag kerékpár- és gyalogtúra lehetőséget kínálnak vendégeinknek. A közelben kérésre sportrepülőtéri programot, horgászati és vadászati lehetőséget szervezünk.

A jellegében magyar kékfestő hagyományokat őrző tanyasi étterem feleleveníti a monarchia korából ismert, de hazánkban már elfeledett "Heuriger"-ek stílusát, a családi vendéglátás baráti hangulatát. Nagyanyó konyhájával a vidéki élet múltbéli nyugodt, békés hangulatát, a régmúlt ízvilágát, a magyar ételek és borok közös harmóniáját kívánjuk bemutatni.

A ház pincéjé­ben saját készítésű díjnyertes borokat, és több borvidék jeles itókáit kóstolhatja a látogató. "Kézmíves" boraink tradicionális módon, csak természetes anyagok felhasználásával, kizárólag hordós érleléssel készülnek. Borvidékünk versenyein különdíjakat, arany-, és ezüstérmeket nyertek. Vendégeinket bortúrára invitáljuk, a hazai borvidékek legjobb pincéiből válogatott borok révén Tokajtól Villányig bepillantást nyerhetünk a világhírű magyar borok változatos íz világába.

Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl képei

Szél Fiai Fogadó & Cellárium Nyúl vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hirtelen felindulásból jöttünk ide, útban hazafelé Bécsből. Először Győrben terveztük a megállást és az ebédet, de valahogy beugrott korábbi netes értékelésekből, hogy Győr és Pannonhalma között Nyúl településen van egy igen jó hírű étterem. Pontosabban egy fogadó és vendéglő.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 3. - 8 látogató hasznosnak vélte
Már egy jó ideje készültünk meglátogatni a fogadót. Nem kellett csalódnunk, sőt! Kezdeném az érkezéssel. A személyzet előre köszön! ! Foglaltunk asztalt és mindenkinek ezt ajánlom, mert lehet, hogy nem lesz hely. Egyből az asztalunkhoz vezettek és mindenben próbáltak a kedvünkben járni (etetőszék vagy párna a székre a gyereknek, pl. ). Végig u. a.
Gyôr

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 5 látogató hasznosnak vélte
Előre foglaltam időpontot vasárnapra, de már csak 16 órától volt hely, napokkal előtte. Érkezésünkkor kisebb meglepődés mutatkozott a fiatal felszolgáló hölgyön, akinél érdeklődtünk, hova is ülhetünk le, melyik a mi asztalunk. Az első 2 percben három különböző alkalmazott is megkérdezte, hogy foglaltunk-e? De nem hagytuk magunkat és kitartottunk!

2016. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Januári év indító vacsorán vettünk részt a fogadóban kollégáimmal. Igazi baráti vendéglátásban volt részünk. A környezet családias, jó hangulatú, az ételek különlegesen finomak, a tálalás mesteri. A házigazda pálinkája mindenkit levett a lábáról és a borok is kellemes összhangot alkottak az ételekkel. A kiszolgálás figyelmes és nagyon kedves.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 nyarán voltunk a fogadóan és nagyon meg voltunk elégedve. Nagyon kedves udvarias, kiszolgálásban volt részünk. Másodszor jártunk az étteremben, de mintha törzsvendégek lennénk, annyira kedvesen fogadtak minket. Két apró negatívum volt, ez egyik a megközelíthetőség, a másik, hogy elég sokat kellett várni az ételekre.

2014. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. december 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Győrtől 10 km-re Nyúl Községben kacskaringós, meredek utcán valódi pincesoron vezet az út. Szél Fiai Fogadó&Cellárium /Apartman Hotelhez. Saját borospincével rendelkező szálláshely. Borkóstolókkal, valamint helyi specialitásokat kínáló Magyar Kékfestő hagyományokat őrző tanyasi étterem.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátaink és ismerőseink ajánlották a vendéglőt és az egyik nap kaptunk is az alkalmon és elmentünk a Győrtől nem messze lévő helységhez. Az előttem lévő véleményezőkkel megegyezően mi sem találtuk meg elsőre a bejáratot és továbbhajtottunk :). A fogadás nagyon kellemes volt, szerencsére jó időt fogtunk ki és a tornácon lévő asztalok közül ültünk le az egyikre.
Gyôr

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 22.
Aki még nem volt itt, annak figyelnie kell, hogy oda találjon, mert igazi vadregényes úton juthat el az éhes vendég a Szél fiaiba. A nyúli "hegyek" pincesora mellett vezet a keskeny kis út mire felérünk az étteremhez, amely a lehető legnagyobb nyugalomban fogad. Itt nincs autóforgalom, vagy zsúfolt tér. Általában házi pálinka kóstolóval fogadják a vendéget.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 5.
A Szél Fiai fogadóról először a Magyar Borok Házában megtartott kóstolón hallottam évekkel ezelőtt, még precízebben legeslegelőször a Borbarátban olvastam Prisztóka Tibor borairól igen jókat, majd következett a kóstoló, majd egy éttermi látogatás, végül meg is szálltunk ott. Remek borok, szakavatott pincetúra, szívélyes fogadatás, házias ízek.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár a bejáratot nehezen találtuk meg, a ház pálinkájának kóstolása után oldódott a hangulat. A pincérek figyelmesek, a hangulat otthonos, az ételek pedig nagyon bőségesek és finomak voltak. Különlegesek is, hiszen kizárólag azokat rendeltünk. Igényes alapanyagokból készülnek, s a kemence használata még több lehetőséget rejt.

Legnépszerűbb csomagok Nyúlon és környékén
Hotel Kálvária
2 nap/1 éjszaka 11.294 - 14.449,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.13. - 2021.12.31.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.03.01.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2020.12.13.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
4 nap/3 éjszaka 37.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna szeánsz használattal, szilveszteri gálavacsorával, szoba bekészítéssel, élőzenés esttel, Irigy Hónaljmirigy koncerttel, tombolasorsolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.16. - 2019.12.29.
Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.16. - 2021.12.31.
Barokk Hotel Promenád
2 nap/1 éjszaka 14.283 - 17.771,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.13. - 2021.11.03.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, választható programmal, szauna és szolárium használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.18. - 2020.03.08.
Csóka Apartman
Pápa
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal
2018.10.10. - 2019.12.31.
Aqua Hotel Termál
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Golden Ball Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forralt borral és teával, karácsonyi süteménnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.

Szállodák Nyúl környékén
Aqua Hotel Termál Nyúl
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Diamant Hotel Nyúl
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Hotel Bakony Nyúl
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Aqua- Karácsony (min. 2 éj)
Wellness élmény (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Szél Fiai Fogadó & Cellárium NyúlX