Kakukk Vendéglő Budapest
1046 Budapest, Nádor u. 31.

Kakukk Vendéglő Budapest a térképen

Kakukk Vendéglő Budapest értékelése:

H-Szo 11:30-23:00
V 11:30-18:00
vendéglő
házias ételek
magyar, angol
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Pilsner Urquell, HB München Premium Lager, Dreher Hidegkomlós

Kakukk Vendéglő Budapest bemutatkozása

Az újpesti Kakukk Vendéglő jól ismert és megszokott, békebeli kertvárosi kisvendéglői hangulattal várja a házias ízek és ételek kedvelőit.
Ételeinkkel megpróbáljuk a klasszikus magyaros ételek, és a modernebb, nemzetközi fogások szerelmeseit is maradéktalanul kielégíteni. Állandó étlapunk mellett van egy aktuális ajánlatunk is, mely pár hetente változik, természetesen az igényeket is figyelembe véve.
Italválasztékunk minden tekintetben igazodik a Kakukk hagyományaihoz, és korunk modernebb elvárásaihoz, minőségi borokkal, igazi magyar pálinkakülönlegességekkel és minőségi szeszesitalok széles választékával várjuk vendégeinket.
Rendezvények lebonyolítását is vállaljuk, akár helyben, akár külsős helyszíneken.
Látogasson el vendéglőnkbe, nem fogja megbánni! Szeretettel várjuk, hogy próbára tegye ételeinket, italainkat és nem utolsó sorban csapatunkat!

Kakukk Vendéglő Budapest képei

Kakukk Vendéglő Budapest vélemények

Útközben TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Kedves barátunk sokadik születésnapja alkalmából jöttünk össze. A helyszínt az ünnepelt javasolta, aki a közelben lakik, és rendszeresen megfordul itt. Különterem, egyetlen hosszú asztalnál tizenketten. Kicsit szűkös, de sok jó ember…
A terem hangulata értékelhetetlen, de a fő szempont a légkondi volt, ez mindent felülírt. A mi hangulatunk jó volt.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi békebeli kisvendélő, csendes, nyugodt, hangulatos. Kicsit eldugott helyen van, tömegközlekedéssel nehezen megközelíthető. Akik el akarnak vonulni a városi nyüzsgéstől, zajtól, azoknak ideális választás. Finomak az ételek, bár kicsit drágák, a kiszolgálás viszont udvarias, gyors.

Zsuzska77 TOP szállásértékelő
Zsuzska77 TOP étteremértékelő
2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Átlagos kisvendéglőnek mondanám, semmi exra az árakhoz képest sokkal nagyobb adagokat és finomabb ételeket vártunk volna. Az ételekre a várakozási idő is elég sok volt, és az sem tetszett hogy amikor ott voltunk semmilyen zene nem szólt. Ár-érték arányban szerintem drága és nekünk nem jött be sem a berendezés sem az ételek íze és még a személyzetet sem lehet átlagon felülinek nevezni kedvesség, vagy udvariasság szempontjából.

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi születésnapi buli keretében asztalfoglalással érkeztünk az étterembe. A személyzet magas színtű vendégvárás/látásról tett tanúbizonyságot. Amikor lefoglaltuk az asztalt, kértük, hogy ha lehet - kicsit szeparált asztalt kérünk. A kérésünket figyelembe vették és egy nagyon jó asztalt kaptunk, ami a 7 fős volt családunk minden tagjának megfelelt.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az a jó értelemben vett igazi kisvendéglő, amelyre minden kisebb és nagyobb városban is szükség lenne, még több is. Külvárosias, nyugis környék Újpesten, saroképület, este kivilágított neonfelirattal a bejárat felett. Az első terem inkább söröző hangulatú, itt található az L alakú pult, majd innen nyílik egy újabb terem szépen megterített asztalokkal, még tovább a mellékhelyiségek és a kijárat a belső udvar - terasz felé (ez utóbbi most zárva volt).

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csaladi vacsorat koltottunk el hatan ebben az etteremben. Nagy elonye hogy ar-ertek aranyban kivalo es elfogadnak utalvanyokat is. Ami nem tetszett es ezert csak “jo”-ra ertekeltem, hogy eleg szukos a hely. Ezt viszont a jo etelekkel es a remek csaladias hangulattal remekul ellensulyozzak.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sok Újpesti helyen voltam, de ez valahogy kimaradt. . . :(
Eddig. Dec 29-én baráti társasággal voltunk itt és nem okozott csalódást az étterem! Korábban már sok jót hallottunk róla, azért is jöttünk ide. Pont olyan, amilyen egy "békebeli" kisvendéglőnek kell lennie. Semmi flanc, nincsenek túllihegve a dolgok.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Testvéremék invitáltak ebbe a kellemes hangulatú békebeli kertvárosi vendéglőbe, ebédre. Izgatottam vártam, hogy valóban olyan az étel és a kiszolgálás ahogyan áradozott róla. Én személy szerint libát, a a párom csülköt kért. Valóban az ízek harmóniája, a látvány önmagáért beszélt. A szakács a szakma magaslatán. A pincér kedves, udvarias, nem sok, figyelmes.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Regen torzshelyunk volt, de tobb eve elkoltoztunk Ujpestrol. Most nosztalgiazni tertunk be kulfoldi rokonainkkal a szepen felujitott vendeglobe. Bar atalakult minden,NEM csalodtunk! A megszokott "bekebeli" hangulatot idezte. Kedves, udvarias szemelyzet,hangulatos belso es kulso ter. A szeptember elejei nagy melegben a kerthelysegben foglaltunk helyet.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 3.
Nemrég költöztünk Újpestre és szerettük volna feltérképezni a helyi éttermeket. Az internetről tájékozódtunk. Nem is jutottunk a Kakukknál tovább, le is horgonyoztunk itt, annyira megtetszett ez a kis vendéglő. Finoman főznek, kedves a kiszolgálás. Már többször jártunk itt, sosem csalódtunk. Először még élő zene is volt, sajnos később ez elmaradt, pedig nagyon hangulatos volt!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2021.05.21. - 2021.05.23.
Green Garden Plus Apartman
4 nap/3 éjszaka 13.356,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
3 nap/2 éjszaka 6.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.183 - 20.208,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.07.01. - 2023.03.15.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 23.340,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, kiállítással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2021.12.28.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
2 nap/1 éjszaka 10.437 - 19.135,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Medvefarm belépővel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.22.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Kakukk Vendéglő BudapestX