marti771

marti771 adatlapja

Regisztráció2014.05.27
Utoljára itt2022.09.26

Kiváló 2016. január 5.családjával járt itt
Először jártunk Cserkeszőlőn a gyógyfürdőben,és mivel megéheztünk,átmentünk az étterembe. Nagy tömeg fogadott minket,de nagyon gyors volt a kiszolgálás. Nagyon sokféle ételből lehetett választani,és viszonylag olcsón. Mindannyiunknak nagyon ízlett a választott étel,én például még ílyen finom gyümölcslevest nem ettem máshol.
Kiváló 2015. április 13.családjával járt itt
Ha Egerben járunk,vagy ott is töltünk pár napot,mindíg a Dorner Étterembe megyünk ebédelni,mi nagyon meg vagyunk vele elégedve,mind a kiszolgálással,kedvesek,udvariasak,gyorsak,mind az ételekkel,finomak és bőségesek,turista menüt szoktunk kérni,a levesből bármennyit lehet szedni,és még ami nagyon fontos ebben a világban,nagyon olcsó étterem.
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
Én nyertem ide egy 2 személyes hétvégét,el sem akartuk hinni,de igaz volt,de ami ott várt minket,maga a paradicsom volt,leírhatatlan,gyönyörű helyen,csodaszép szálloda,kítűnő személyzettel,és finomabbnál finomabb ételekkel,hangulatos wellness résszel.Szeretnénk majd még ide eljutni!!!
Felhasználó fényképei:
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad -
La Contessa Kastélyhotel válasza
Nagy öröm és megtiszteltetés számunkra, hogy szállodánk Vendége volt sikerült maximálisan kedvében járni!
Visszavárjuk Önt és kedves partnerét!
2014. június 4., La Contessa Kastélyhotel