Danubius Hotel Flamenco Budapest ★★★★

Danubius Hotel Flamenco Budapest
1113 Budapest, Tas vezér u. 3-7.

Danubius Hotel Flamenco Budapest a térképen

Danubius Hotel Flamenco Budapest értékelése:

45. helyezett a 404 budapesti szállás közül

Danubius Hotel Flamenco Budapest bemutatkozása

A Danubius Hotel Flamenco a Feneketlen-tó partján fekszik, kellemes budai zöldövezetben, csupán néhány buszmegállóra a belvárostól és a budai vártól. A négycsillagos szálloda hatalmas konferencia-rendezési kapacitással, színvonalas fitness-szolgáltatásokkal, valamint kényelmes szobákkal várja vendégeit.

Danubius Hotel Flamenco Budapest képei

Danubius Hotel Flamenco Budapest

Danubius Hotel Flamenco Budapest vélemények

2018. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Mivel csak továbbképzésen jártam a szállodában, így értékelésem csak néhány dologra terjed ki. Mindössze két negatívumot tudok a szállodával kapcsolatban említeni: az egyik az előtérben lévő bútorok kopottsága, a másik a konferenciatermek előtti folyosó nyomasztó belmagassága (inkább belalacsonysága).

Mobilról küldte. | 2016. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. február 23.
A szálloda tipikus Danubius jellegű. A hall óriási, a személyzet kérésre mindenről tájékoztatott. Az ételek finomak. A szoba kényelmes, bár a bútorok kicsit régi színvilágúak. Ami negatívum az a túl erős "illat" belépéskor. Szinte menekültünk onnan.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
Igazából azért választottam ezt a szállodát,hogy 1 éjszakát ott töltsünk a férjemmel,mert a közelben volt este egy koncert,amire szerettünk volna elmenni. A szálloda nagyon szép helyen van,belül szépen kivolt díszítve karácsony alkalmából. Vacsorát választani lehetett 3 fogást,elég nagy adagok voltak,és finom volt,a reggeli svédasztalos,nagyon bőséges választékkal.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2015. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 7.
Egy hivatalos rendezvényen jártam a szállodában, ami kissé régies hangulatával a 80-as éveket idézi, ami akárhogy is számoljuk, már jó 30 évvel ezelőtti. A szálloda éttermének terasza is eléggé leharcolt, pedig szerintem az első benyomás, amit mondjuk egy buszról leszálló külföldi turistacsoport megpillant, eléggé fontos.

2015. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. június 14.
Egy konferencia kapcsán jártam a szállodában. Szállást nem itt foglaltam, így tapasztalatom az étkezésekről, felszolgálásról, a bárról és az előadások kapcsán a konferencia termekről van. Közepes méretű konferencia lebonyolításához ideálisnak tűnt, több kisebb terem állt rendelkezésre a műhelyekhez. A nagy teremben megoldható a szinkrontolmácsolás is.

2014. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. október 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Három napot volt balszerencsém eltölteni a szállodában, egy konferencia kapcsán. A hallba lépve igazi retro érzés fogott el. A 70-s évek hangulata köszönt vissza a szállodában. A személyzeten látszott a kötelező udvariasság, azonban nem voltak a helyzet magaslatán. A probléma már ott kezdődött, hogy a recepción tartózkodó három személy közt abban sem volt egyetértés, hogy számunkra a parkolás beleszámít-e az árba, vagy sem?

2014. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. június 13.
Először voltam a szálloda vendége. Abszolút pozitív véleményem van róla. A személyzet roppant udvarias, segítőkész. Nem tolakodó, nem közönséges. Csak jót tudok mondani róluk. Az étteremben kiváló vacsorát szolgáltak fel, bár ezt kicsit drágának találtam. A minőség azonban rendben volt. :) A szoba roppant kényelmes, tiszta volt. Elhelyezkedése tökéletes.

2013. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 28.
A munkám miatt többször kellett a budai telephelyre jönnöm, legtöbbször egy hétre. Ilyenkor mindig itt szállok meg. Az első alkalmakkor a 6. emeleten volt szobám, abszolút elégedett voltam. A reggelihez sem kellett lemennem, odafenn szervírozták, a választék bőséges volt. Később a 2. emeletre foglaltam szobát, de ott sem tudok negatívumról beszámolni.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 22.
A szállással és az étkezéssel is meg voltam elégedve. Sokféle reggeli közül lehetett választani, mindig Megtaláltam, amit szerettem volna enni. A wellnes részt nem volt alkalmam kipróbálni. Az ebéddel is meg voltam elégedve. A személyzet kedves, figyelmes, és segítőkész. Tisztasággal sem volt semmi kifogásolni valóm. Mindenképpen ajánlom másoknak is.

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
Pár éve én is havonta megszálltam a szállodában. Ahhoz képest nekem is úgy tűnik, sokat romlott az állapota. Ára átlagos. A reggeli minősége is romlott a korábbihoz képest. A mostani (6.em.) szobán én is meglepődtem..kicsit retro feelingje volt. :( De azért mégis visszamegyek a jövő héten is. :) valahogy a szép emlékek még élnek bennem. :)

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 12.556,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.819 - 10.133,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.133 - 12.641,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.796 - 14.782,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.477 - 6.976,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2020.03.07-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 14.541,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 15.529 - 17.190,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 40.209,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

BudapestX