Marton Ági

Marton Ági adatlapja

Regisztráció2015.05.04
Utoljára itt2019.09.05

Kiváló 2015. május 4.barátokkal járt itt
Ha Abádszalók, akkor Lilaakác Kisvendéglő, mi más is lehetne? ! 2015. május 1. hosszú hétvégén virágtenger borította a vendéglő kerthelyiségét, fantasztikus látvány és illat. De még ez sem tudta felülmúlni az ételek ízét,illatát. A diszkréten pirított bárány csülök lecsós zöldbabbal. . . . . .
Kiváló 2017. augusztus 27.barátokkal járt itt
Új színfolt az abádszalóki vendéglátásban! A fiatal, agilis, világlátott menedzsment gondolt egy nagyot és a Füzes étterem elhanyagolt, régen nem használt épületéből színvonalas éttermet alakítottak ki. Korlátlan ételfogyasztás 1. 890 Ft-ért. Minden nap 5-6 féle főétel, 2 féle leves, 2 féle desszert, savanyúság, friss idénysaláta.
Kiváló 2015. július 1.barátokkal járt itt
Fantasztikus délutánt, estét töltöttünk az étteremben 2015. júni. 27. -én. 30 fős szüli-névnapi családi,baráti összejövetel az étterem pincéjében. A hely akár egy lovagterem a gyönyörű, faragott fa berendezéssel. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Máig nem tudtam megfejteni a hatalmas tálakat hány személyre szánták.