Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest
1067 Budapest, Szív u. 30.

Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház Budapest vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Beugrottunk a Beugróba. . . / Régen ez volt a Beugró Söröző, csak haladtak a korral:)/

Nem bántuk meg, kellemes este volt. A csapolt Ferdinánd sörök kiválóak. Volt Borovicska is, ami a magyar éttermek között egyre kevesebb helyen kapható, ki tudja miért. . . Az ételek is finomak voltak, nem az adagok méretével próbáltak nyomulni.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 8.
Születésnapi ebédre voltam hivatalos, ebbe az étterembe. Az első benyomás után szerencsére nem álltunk fel és kerestünk másik helyet, mert az étellel és a kiszolgálással sikerült javítani a hangulatunkon. Nem túl kellemes, ha a betérő vendéget - aki először megkérdezte hova lehet ülni - nem szimpatikus hangnemben utasítják másik asztal elfoglalására.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
Nagyobb baráti társasággal jártunk itt egy nyári estén. A barátnőm SZÉP kártyáján elég jelentős összeget gyűjtött össze, amelyről majdnem elfeledkezett, de a lejárat előtti napon észbe kapott, és gyorsan elhívott bennünket egy kiadós evás-ivásra, nehogy kárba vesszen az összeg. Az étlapon a fő irányvonal a cseh konyha, ami egyáltalán nem áll távol a magyar ízléstől.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ferenc Ferdinándot csak azért nem utálja a magyar lakosság elsöprő többsége, mert nemigen tudja, hogy milyen sátáni tervei voltak a Monarchiával és azon belül a magyarsággal kapcsolatban. Így aztán akár éttermet is lehet róla elnevezni, botrány nélkül. S bizony még a történelmi tényekkel tisztában levő ember is félreteszi néha averzióit és elmegy ide, ahol valaha a Beugró söröző működött a friss, ízletes cseh sör kedvéért.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus délutánt, estét töltöttünk az étteremben 2015. júni. 27. -én. 30 fős szüli-névnapi családi,baráti összejövetel az étterem pincéjében. A hely akár egy lovagterem a gyönyörű, faragott fa berendezéssel. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Máig nem tudtam megfejteni a hatalmas tálakat hány személyre szánták. Négyen nem bírtuk megenni.
Gyôr

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. február 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap este voltunk, a hely belülről szép, rendezett, nagy fa bútorokkal. Alapvetően sörözni mentünk a csapolt kínálat: 3 féle Ferdinánd cseh sör. Vendégsör ki van írva, de nincs. A barna nagyon bejött, de a világos is jó volt: könnyed. Több félét ettünk: a sült kacsa rendben volt. A kapros leves egyszer jó kategória, inkább a krumplifőzelekére hasonlít az íze.

Bolya TOP étteremértékelő
2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 23.
Az étteremre véletlen találtam rá, a neten kerestem a VI. kerületben és örülünk, hogy ezt választottuk. Hangulatos, nosztalgikus hely. Nagyon finomak voltak az ételek és az adag is megfelelő. Figyelmes, udvarias, közvetlen, de nem tolakodó kiszolgálás. Megbeszéltük, hogy ide még visszamegyünk és nagyon jól esett, hogy úgy köszöntek el,
hogy visszavárnak.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nagyon hangulatos, kifejezetten illik a belvárosi környezethez. (Ha valaki csak jó sörökre vágyik, akkor az étterem mellett beülhet a sörözőbe is. ) A hazai boltok kínálatában aligha szereplő cseh söröket szolgálnak fel. Ferdinand, Primátor. . . stb. És jellemzően cseh párlatok is megtalálhatók a kínálatban.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 33.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 22.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, gyertyafényes fürdőzéssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 26.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, élőzenés mulatsággal, tombolahúzással, masszázzsal, privát wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.560 - 17.229,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2022.03.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 22.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, közös karácsonyfa díszítéssel, animációs programokkal, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.27.
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.790 - 23.909,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.02. - 2021.12.02.

Szállodák Budapesten és környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Év végi pihenés 10% kedvezménnyel (1 éjtől)
Karácsony (min. 3 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)