Mary40

Mary40 adatlapja

Regisztráció2014.01.01
Utoljára itt2015.09.17

Átlagos 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Családommal vacsoráztunk itt, nyolcan voltunk. Többször jártunk már itt, valóban nagymértékben függ a pincér személyétől az élvezhetőség. Az egyik pincér többszöri alkalom után is flegmán fogadott, míg egy másik megismert 3 hét távlatából és nagyon kedves volt. A csárda specialtiásai közé tartozik a szürkemarha ételek, így ezeket finoman készítik.
Kiváló 2014. január 1.a párjával járt itt
Mi 40 éves, fiatal házaspárként töltöttünk itt el egy 3éj/4 napos szilveszteri csomagban meghirdetett pihenést. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet figyelmes, udvarias, a szoba megfelelő,az ellátás elegendő, kis hiányosság, hogy a vendégek nagy száma miatt többször kellett várni reggelikor a kávé, vacsorakor a főételek utánpótlására.
2014. június 6.gyerekekkel járt itt
A szállás szobái nagyon kellemesek, közel van a fürdő, a berendezések és a személyzet segítőkészsége kifogástalan. Saját parkoló van, amely nagyban növeli a biztonságot. Mi négyen voltunk, 2 gyermekkel, de mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Mi magunknak készítettünk az apartman minikonyhájában gyors ételeket, ehhez minden felszereltség meg van.