mertschenk

mertschenk adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2016.01.27
Utoljára itt2017.05.18

Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
Utazásaink során számos helyen megfordultunk, de ez a hely valamiért más volt mint a többi. A csend és nyugalom, ami átjárja helyet az embert is áthatja. A személyzet nem tolakodó ellenben segítőkész. A látványvilága a szállodának mesés. Az ételek nem egy gasztronómiai csúcskonyhát takarnak ellenben rendkívül ízletes.
Gyenge 2017. május 18.barátokkal járt itt
Általában nem egy kukacoskodó ember vagyok, de néha nálam is elszakad a cérna. Megérkezésünkkor még nem sejtettük mi rejtőzik a szoba ajtaja mögött, talán ha előre érezhettük volna soha nem foglalunk itt szobát. A szobából áradó áporodott levegőt csak megfelelő szellőztetéssel lehetett eltávolítani.
Kiváló 2016. április 26.a párjával járt itt
Igen van remény a magyar gasztonómia számára, amíg ilyen éttermek léteznek. Tökéletes példa arra hogy egy étterem nem a túlzsúfolt étlaptól és a túldekorált helyszíntől lesz igazán jó, hanem az általuk kínált ételek minőségétől. A báránycsülök omlós a házi sonka ropogós.