KisHableány Terasz Badacsonytomaj
8261 Badacsonytomaj, Park u. 26.

KisHableány Terasz Badacsonytomaj a térképen

Battonya
Létavértes

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte

A Kis Hableány mára már felnőtt és egészen nagy Hableány lett belőle. Ott van ma már a Laposa pince feldolgozója s borbemutató üzlete is egy igencsak igényes étterem mellett. Vagy az étterem része a komplexumnak, ahogy tetszik, számomra nyilván az a fő elem. Az árak magasak, épp hogy értékarányosnak mondhatók.

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Szeptember végén egy péntek este ugrottam csak be egy gyors vacsorára. A hely frissen felújítva,de nekem nagyon hodály. A berendezés szocreál hangulata,az oriás üveg felületek,mintha egy üzemi étkezdében lennénk. Halászlét rendeltem. Annak ellenére hogy csak két-három asztalnál ültek,az ételre legalább negyedórát kellett várni.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Körülbelül egy hónapja újranyitott a legenda, a régi/új Hableány. Van benne egy kicsi ebből is, abból is. Meg van, ami előnyére változott, van, ami nem. Most a Laposa Birtok (építkező birodalom) terjesztette rá ki a hatalmát. Na, ki ne próbálná ki, akinek a múltja Badacsonyban (is) gyökeredzett? Bementünk szépen egy kánikulai hétköznapon, hogy itt költenénk el délebédünket.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Szuper hamburger miatt térünk vissza újra meg újra. Valamit nagyon tudnak! A helyszín hangulatos, retró üdülőterület, mindenkinek régi történetek jönnek fel. Sajnos ez kell is, átlagosnál többet kell várni a rendelésre, de megéri! A személyzet közepes, ha a vendégekkel is annyit foglalkoznának mint egymással, nagyot javulna a besorolás.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Baráti családdal tértünk be egy szombat déli napon. A megrendelt ennivalókra ugyan elég sokat kellett várni, de finom, és kicsit hagyományostól eltérő íz volt. Pozitívum, hogy a gyerekeknek van játszósarok, így a 3 fiú nagyszerűen eltöltötte a várakozási időt. Az ár. . . nos az balatoni mércével is meghökkentő volt, főleg az adagokhoz viszonyítva.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A retro épület teraszát modern, minimalista, könnyed stílussal ruházták fel (raklap bútor, babzsák fotel, ülőpárnák), lounge zene szól, lávakövön sütik a hamburgerhúst, nem ipari buciba, hanem mákkal szórt bagelbe vagy környékbeli pékségben készült hatalmas zsemlébe csomagolják, kecskesajtos körözöttel és egyéb finomságokkal tálalják.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Boldogan láttam, hogy a gyerekkoromban működő helyek, hosszú porosodás után újra kinyitnak és felfrissítik a badacsonyi életet. Jó látni, hogy lelkes fiatalok trendi helyet varázsolnak az évek óta alvó teraszra. Hangulatos az esti borozás, kicsit túlértékelt a hamburger, de a desszertek szenzációsak! Pezsgő és eleven hely, mindenképpen megér egy látogatást.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi snob burzsuj hely ujgazdag felkapott hely nyálcsorgatoan finom burger méregdraga sültkrumpli ami 10dkg sincs 780ft a burger mini méret 2200 ebben ugye a sultkrumpli nincs benne az kulon ár mar fentebb irtam gusztustalan hozzá állas ez szerintem meleg volt semmi ventilátor v párásito ventilator lassu kiszolgálás de meg az italokkal is nagyon rossz hazi bor .

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 30.
A hely Badacsony központjában van, a Bonvino hotellel szemben. Hatalmas terasz, közepén látványkonyha. Kiváló hamburgereket ettünk: Bazalt burgert 200 grammos Angus marha-pogácsával, ill halburgert remulade mártással. Minkettőt ajánlom. A sült krumpit nem szabad kihagyni, ahogy kiderült, keszthelyi hópehely burgonyából készül, főzve majd kétszer sütve.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 15.
Hamburger ujragondolva és retro köntösben tálalva. Csak valaki annyit mondjon meg nekem hogy lehet ezt szépen enni. Mi fürödtünk a hedonizmusban és persze a házi paradicsommártásban, de cseppet sem bántuk. Teljes szívből merem ajánlani a helyet az igazi hamburgerkulinárium rajongóknak és retro szerelmeseinek

Legnépszerűbb csomagok Badacsonytomajon és környékén
Orwa Vendégház
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 7.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, wi-fi elérhetőséggel.
2020.06.01. - 2020.08.31.
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.183 - 3.397,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.08.03.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Márta Apartman Zalakaros
2021.08.03. - 2020.08.03.
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 16.640,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.08. - 2020.09.27.
Mese Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 27.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, szabadtéri és beltéri játékokkal, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2022.02.01.
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, klíma és szobaszéf használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.20.
Ibolya Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.03. - 2020.10.31.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.720 - 59.565,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2021.07.01.

Szállodák Badacsonytomaj környékén
Hunguest Hotel Pelion  Badacsonytomaj
Holiday Hotel Csopak Badacsonytomaj
Palace Hotel  Badacsonytomaj
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KisHableány Terasz BadacsonytomajX