KisHableány Terasz Badacsonytomaj
8261 Badacsonytomaj, Park u. 26.

KisHableány Terasz Badacsonytomaj a térképen

Szállások Badacsonytomaj városában
Wellness csomagok Badacsonytomaj városában

KisHableány Terasz Badacsonytomaj vélemények

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
Szeptember végén egy péntek este ugrottam csak be egy gyors vacsorára. A hely frissen felújítva,de nekem nagyon hodály. A berendezés szocreál hangulata,az oriás üveg felületek,mintha egy üzemi étkezdében lennénk. Halászlét rendeltem. Annak ellenére hogy csak két-három asztalnál ültek,az ételre legalább negyedórát kellett várni.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Körülbelül egy hónapja újranyitott a legenda, a régi/új Hableány. Van benne egy kicsi ebből is, abból is. Meg van, ami előnyére változott, van, ami nem. Most a Laposa Birtok (építkező birodalom) terjesztette rá ki a hatalmát. Na, ki ne próbálná ki, akinek a múltja Badacsonyban (is) gyökeredzett? Bementünk szépen egy kánikulai hétköznapon, hogy itt költenénk el délebédünket.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Szuper hamburger miatt térünk vissza újra meg újra. Valamit nagyon tudnak! A helyszín hangulatos, retró üdülőterület, mindenkinek régi történetek jönnek fel. Sajnos ez kell is, átlagosnál többet kell várni a rendelésre, de megéri! A személyzet közepes, ha a vendégekkel is annyit foglalkoznának mint egymással, nagyot javulna a besorolás.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Baráti családdal tértünk be egy szombat déli napon. A megrendelt ennivalókra ugyan elég sokat kellett várni, de finom, és kicsit hagyományostól eltérő íz volt. Pozitívum, hogy a gyerekeknek van játszósarok, így a 3 fiú nagyszerűen eltöltötte a várakozási időt. Az ár. . . nos az balatoni mércével is meghökkentő volt, főleg az adagokhoz viszonyítva.
Balatonfüred

2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A retro épület teraszát modern, minimalista, könnyed stílussal ruházták fel (raklap bútor, babzsák fotel, ülőpárnák), lounge zene szól, lávakövön sütik a hamburgerhúst, nem ipari buciba, hanem mákkal szórt bagelbe vagy környékbeli pékségben készült hatalmas zsemlébe csomagolják, kecskesajtos körözöttel és egyéb finomságokkal tálalják.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Boldogan láttam, hogy a gyerekkoromban működő helyek, hosszú porosodás után újra kinyitnak és felfrissítik a badacsonyi életet. Jó látni, hogy lelkes fiatalok trendi helyet varázsolnak az évek óta alvó teraszra. Hangulatos az esti borozás, kicsit túlértékelt a hamburger, de a desszertek szenzációsak! Pezsgő és eleven hely, mindenképpen megér egy látogatást.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi snob burzsuj hely ujgazdag felkapott hely nyálcsorgatoan finom burger méregdraga sültkrumpli ami 10dkg sincs 780ft a burger mini méret 2200 ebben ugye a sultkrumpli nincs benne az kulon ár mar fentebb irtam gusztustalan hozzá állas ez szerintem meleg volt semmi ventilátor v párásito ventilator lassu kiszolgálás de meg az italokkal is nagyon rossz hazi bor .

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 30.
A hely Badacsony központjában van, a Bonvino hotellel szemben. Hatalmas terasz, közepén látványkonyha. Kiváló hamburgereket ettünk: Bazalt burgert 200 grammos Angus marha-pogácsával, ill halburgert remulade mártással. Minkettőt ajánlom. A sült krumpit nem szabad kihagyni, ahogy kiderült, keszthelyi hópehely burgonyából készül, főzve majd kétszer sütve.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 15.
Hamburger ujragondolva és retro köntösben tálalva. Csak valaki annyit mondjon meg nekem hogy lehet ezt szépen enni. Mi fürödtünk a hedonizmusban és persze a házi paradicsommártásban, de cseppet sem bántuk. Teljes szívből merem ajánlani a helyet az igazi hamburgerkulinárium rajongóknak és retro szerelmeseinek

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 23.
Hétvégén jártunk ott családommal. A választék nagyon gyenge volt, arra hivatkozva,hogy sokan voltak aznap. Egy órát kellett várni, a megrendelt hamburgerre, ami állítólag ír marhából készül. Ízetlen száraz, borzasztó volt. A zöldség nagyon kevés benne, a hozzáadott burgonya előtte meg volt főzve, utána valami szörnyű zsiradékban pirították meg, olyan íze volt, mintha már egy hetes lenne.

Legnépszerűbb csomagok Badacsonytomajon és környékén
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2020.12.08. - 2019.12.08.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Karos Garden Family Resort
Zalakaros
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 7.640,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, gyógy- és élményfürdő használattal, szauna és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2019.12.22.
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 18.800 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.05.15. - 2020.08.31.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 19.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanzió ellátással, üdvözlő koktéllal, éjfélkor pezsgővel, tombolával, késői elutazással
2019.12.30. - 2020.01.02.
Mutsch Apartmanház
2020.12.08. - 2019.12.08.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 27.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves-ebéddel, wellness-részleg használattal, programokkal, szilveszteri mulatsággal, fürdőpartyval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 48.580,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 37.495,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borvacsorával, szilveszteri bulival, jóslással, sorselemzéssel, tombolával, gyermekfoglalkoztatással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Orwa Apartman I.
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Badacsonytomaj környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Badacsonytomaj
Hotel Yacht Wellness & Business Badacsonytomaj
Hotel Wellamarin Badacsonytomaj
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

KisHableány Terasz BadacsonytomajX