8274 Köveskál, Fő u. 25.

Wellness csomagok Köveskál városában

Mi A Kő Köveskál vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifinomult ízek, összeszokott profi személyzet, elkötelezett tulajdonosok. Ha csinálnám, csakis így!
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Országos eső volt kedden. . . én meg éttermet kerestem, valahol a vidéken. Erre csak úgy rábukkantam. Az elágazásnál van, jól látható helyen, közepes külalak, de biztató lehetőség. Külön parkoló, megjelölve. Remek. Kapu alatt tábla, napi ajánlatokkal, remek. Terem szép, alig vannak, talán két asztal, ha foglalt. Pompás. Nézzük a meghirdetett szalontüdőt!

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sajnos idô elôtt távozni kényszerültünk, így a fogásokat nem kóstoltuk, arról véleményt nem mondhatok. Elôre foglaltunk, közvetlenül a konyhai kijárat mellett kaptunk asztalt. A tolóajtó nyitott állapotában masszív konyhaszag és huzat, igencsak kellemetlen.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Balaton-(meg)kerülő biciklitúra keretén belül érkeztünk egy éjszakára a vállalkozás szállására, mely alkalmon belül fogyasztottunk négy személyes vacsorát. A fogások kiváló alapanyagból készülhettek, amit a fogyasztás során érezni, tehát szembetűnő a különbség. A szezonális helyi alapanyagokat részesítik előnyben. Remek felszolgálás, igényes tálalás.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
2x voltunk vacsorázni és több mindent ettünk ami kívávó minőség volt, a desszert mezőny pedig felűlmúlhatatlan! ( a pohárkrém és a pavlova torta is tökéletesen volt elkészítve, mely mellé egy isteni espresso-t sikerült elfogyasztanunk végezetül)

kiszolgálás kedves volt és kutyabarát hely!

pavlova tortácska for president

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. februárban járt itt
Értékelt: 2016. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt nincs emmi faxni, amolyan rendezett vidéki porta hangulatú belső tér, udvarias kiszolgálás és idény jellegű ételek. A sült cékla íze jól harmonizált a juhtúróval, a sütőtök leves finom krémes volt, a kéksajtos, körtés csirkemell egyenesen mennyei. A tálalás szemetgyönyörködtető volt. A borok pedig mind a környékből származnak.

Éhenkórász TOP szállásértékelő
Éhenkórász TOP étteremértékelő
Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta készültünk ide, az előzetesen hallottak alapján talán túlzott elvárásokkal. A hangulatos teraszon kaptunk helyet, ami időközben a szakadó eső miatt használhatatlanná vált. A vendégsereg nagyrészt bemenekült, pont a mi asztalunk vízmenetes helyen volt, így be tudtuk fejezni az ebédet. A kiszolgálás amatőr, de lelkes, udvarias.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásunk alkalmával elátogatunk ide is sok szepet olvastunk róla és nem csalodtunk 12kor nyitott hétfön mentünk és kb 20p teltház lett a teraszon nyugis kis hely szuper neves szakácsokkal előételnek padlizsánkremet kertem piritossal masodiknak kacsamell erdeigyumi mártással aminek valami kulfoldi gurme neve volt de ha megolnek se jut eszembe h mi a neve finom volt szep talalas nyilvan az adag itt pici senki ne 1 csárda tanyerra szamitson itt az izek kulonlegesseget kell élvezni parom szűzérmet rendelt meg voltunk elégedve ugraltak korulottunk rendessen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ilyen ételekért érdemes étterembe menni. Egyszerű, de mégis megkapó, tiszta ízek, kellemes környezet. Szép tálalás, csak ajánlani tudom mindenkinek. Igaz nem nagy a választék, de idényjellegű, a vidék jellegzetes alapanyagaiból. Imádom! A környezet is megkapó, kényelmes székekkel, nyári teraszával.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az értékelések alapján az lehetne az érzésem, eltévedtem. De nem. A Mi A KŐ nevű étteremről beszélünk Köveskálon, az elágazásnál. Tapasztalatunk a következő:
- szegényes választék
- "művészieskedő" ízvilág
- aránytalan ár-érték arány
- kedves, de lassú kiszolgálás
Összességében egy klasszikusan sznob helynek tartjuk, NEM AJÁNLOM barátainknak, és mi sem megyünk máskor, noha a szomszéd faluban töltjük a nyarainkat.

Legnépszerűbb csomagok Köveskálon és környékén
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.06.21. - 2021.09.30.
Sante Hévíz
8 nap/7 éjszaka 8.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, éttermi kedvezménnyel, parkolással
2021.03.01. - 2021.10.31.
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 5.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 35.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.29.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 13.594 - 26.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2021.05.01. - 2021.12.30.
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 10.650,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással
2021.05.25. - 2021.12.23.
Caesar Panzió
Pápa
2-4 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egész napos fürdőbelépővel, masszázzsal
2021.06.01. - 2021.12.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 13.770 - 35.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunavilág és wellness használattal, péntek esti fürdőestekkel, szaunaprogramokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal
2021.03.19. - 2022.01.02.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ibolya Apartman
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 5.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mese Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 12.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, szabadtéri és beltéri játékokkal, gyermek- és bababarát szolgáltatásokkal, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.

Szállodák Köveskál környékén
Hotel Vital Köveskál
Holiday Hotel Csopak Köveskál
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)

Mi A Kő KöveskálX