8274 Köveskál, Fő u. 25.

Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Országos eső volt kedden. . . én meg éttermet kerestem, valahol a vidéken. Erre csak úgy rábukkantam. Az elágazásnál van, jól látható helyen, közepes külalak, de biztató lehetőség. Külön parkoló, megjelölve. Remek. Kapu alatt tábla, napi ajánlatokkal, remek. Terem szép, alig vannak, talán két asztal, ha foglalt. Pompás. Nézzük a meghirdetett szalontüdőt!

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sajnos idô elôtt távozni kényszerültünk, így a fogásokat nem kóstoltuk, arról véleményt nem mondhatok. Elôre foglaltunk, közvetlenül a konyhai kijárat mellett kaptunk asztalt. A tolóajtó nyitott állapotában masszív konyhaszag és huzat, igencsak kellemetlen.

lnln TOP étteremértékelő
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Balaton-(meg)kerülő biciklitúra keretén belül érkeztünk egy éjszakára a vállalkozás szállására, mely alkalmon belül fogyasztottunk négy személyes vacsorát. A fogások kiváló alapanyagból készülhettek, amit a fogyasztás során érezni, tehát szembetűnő a különbség. A szezonális helyi alapanyagokat részesítik előnyben. Remek felszolgálás, igényes tálalás.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
2x voltunk vacsorázni és több mindent ettünk ami kívávó minőség volt, a desszert mezőny pedig felűlmúlhatatlan! ( a pohárkrém és a pavlova torta is tökéletesen volt elkészítve, mely mellé egy isteni espresso-t sikerült elfogyasztanunk végezetül)

kiszolgálás kedves volt és kutyabarát hely!

pavlova tortácska for president

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. februárban járt itt
Értékelt: 2016. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt nincs emmi faxni, amolyan rendezett vidéki porta hangulatú belső tér, udvarias kiszolgálás és idény jellegű ételek. A sült cékla íze jól harmonizált a juhtúróval, a sütőtök leves finom krémes volt, a kéksajtos, körtés csirkemell egyenesen mennyei. A tálalás szemetgyönyörködtető volt. A borok pedig mind a környékből származnak.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta készültünk ide, az előzetesen hallottak alapján talán túlzott elvárásokkal. A hangulatos teraszon kaptunk helyet, ami időközben a szakadó eső miatt használhatatlanná vált. A vendégsereg nagyrészt bemenekült, pont a mi asztalunk vízmenetes helyen volt, így be tudtuk fejezni az ebédet. A kiszolgálás amatőr, de lelkes, udvarias.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásunk alkalmával elátogatunk ide is sok szepet olvastunk róla és nem csalodtunk 12kor nyitott hétfön mentünk és kb 20p teltház lett a teraszon nyugis kis hely szuper neves szakácsokkal előételnek padlizsánkremet kertem piritossal masodiknak kacsamell erdeigyumi mártással aminek valami kulfoldi gurme neve volt de ha megolnek se jut eszembe h mi a neve finom volt szep talalas nyilvan az adag itt pici senki ne 1 csárda tanyerra szamitson itt az izek kulonlegesseget kell élvezni parom szűzérmet rendelt meg voltunk elégedve ugraltak korulottunk rendessen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ilyen ételekért érdemes étterembe menni. Egyszerű, de mégis megkapó, tiszta ízek, kellemes környezet. Szép tálalás, csak ajánlani tudom mindenkinek. Igaz nem nagy a választék, de idényjellegű, a vidék jellegzetes alapanyagaiból. Imádom! A környezet is megkapó, kényelmes székekkel, nyári teraszával.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az értékelések alapján az lehetne az érzésem, eltévedtem. De nem. A Mi A KŐ nevű étteremről beszélünk Köveskálon, az elágazásnál. Tapasztalatunk a következő:
- szegényes választék
- "művészieskedő" ízvilág
- aránytalan ár-érték arány
- kedves, de lassú kiszolgálás
Összességében egy klasszikusan sznob helynek tartjuk, NEM AJÁNLOM barátainknak, és mi sem megyünk máskor, noha a szomszéd faluban töltjük a nyarainkat.

2016. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Leesett a Kő a szívemről, hogy ilyen minden szempontból klassz helyet sikerült találnunk. Egy kedves ismerős ajánlotta és nem csalódtunk. Kissé elkedvetlenedve mentem be, a pincér kedvességével, mosolyával, jó hangulatra derített. Finomságokat kaptunk, fehér abrosz mellett. Családias hangulat. Vendégház is tartozik az étteremhez, ahová még visszatérünk.

Legnépszerűbb csomagok Köveskálon és környékén
Ensana Thermal Hévíz
3 nap/2 éjszaka 18.400 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.14. - 2022.01.02.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 12.625 - 19.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szabadstrand és privát stég használattal, wellness és medence használattal, bowlingozási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.30.
Zobori Panzió
Zalaszabar
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2020.06.04. - 2021.06.04.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.04. - 2020.12.31.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 21.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményes Tófürdő belépővel, Garai pí víz fogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.19.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2018.11.21. - 2020.12.20.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.724 - 37.245,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.12.29.

Szállodák Köveskál környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Köveskál
Hotel Vital Köveskál
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel

Mi A Kő KöveskálX