8274 Köveskál, Fő u. 25.

Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Országos eső volt kedden. . . én meg éttermet kerestem, valahol a vidéken. Erre csak úgy rábukkantam. Az elágazásnál van, jól látható helyen, közepes külalak, de biztató lehetőség. Külön parkoló, megjelölve. Remek. Kapu alatt tábla, napi ajánlatokkal, remek. Terem szép, alig vannak, talán két asztal, ha foglalt. Pompás. Nézzük a meghirdetett szalontüdőt!

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sajnos idô elôtt távozni kényszerültünk, így a fogásokat nem kóstoltuk, arról véleményt nem mondhatok. Elôre foglaltunk, közvetlenül a konyhai kijárat mellett kaptunk asztalt. A tolóajtó nyitott állapotában masszív konyhaszag és huzat, igencsak kellemetlen.

lnln TOP étteremértékelő
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Balaton-(meg)kerülő biciklitúra keretén belül érkeztünk egy éjszakára a vállalkozás szállására, mely alkalmon belül fogyasztottunk négy személyes vacsorát. A fogások kiváló alapanyagból készülhettek, amit a fogyasztás során érezni, tehát szembetűnő a különbség. A szezonális helyi alapanyagokat részesítik előnyben. Remek felszolgálás, igényes tálalás.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
2x voltunk vacsorázni és több mindent ettünk ami kívávó minőség volt, a desszert mezőny pedig felűlmúlhatatlan! ( a pohárkrém és a pavlova torta is tökéletesen volt elkészítve, mely mellé egy isteni espresso-t sikerült elfogyasztanunk végezetül)

kiszolgálás kedves volt és kutyabarát hely!

pavlova tortácska for president
Balatonfüred

2016. februárban járt itt
Értékelt: 2016. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt nincs emmi faxni, amolyan rendezett vidéki porta hangulatú belső tér, udvarias kiszolgálás és idény jellegű ételek. A sült cékla íze jól harmonizált a juhtúróval, a sütőtök leves finom krémes volt, a kéksajtos, körtés csirkemell egyenesen mennyei. A tálalás szemetgyönyörködtető volt. A borok pedig mind a környékből származnak.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta készültünk ide, az előzetesen hallottak alapján talán túlzott elvárásokkal. A hangulatos teraszon kaptunk helyet, ami időközben a szakadó eső miatt használhatatlanná vált. A vendégsereg nagyrészt bemenekült, pont a mi asztalunk vízmenetes helyen volt, így be tudtuk fejezni az ebédet. A kiszolgálás amatőr, de lelkes, udvarias.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásunk alkalmával elátogatunk ide is sok szepet olvastunk róla és nem csalodtunk 12kor nyitott hétfön mentünk és kb 20p teltház lett a teraszon nyugis kis hely szuper neves szakácsokkal előételnek padlizsánkremet kertem piritossal masodiknak kacsamell erdeigyumi mártással aminek valami kulfoldi gurme neve volt de ha megolnek se jut eszembe h mi a neve finom volt szep talalas nyilvan az adag itt pici senki ne 1 csárda tanyerra szamitson itt az izek kulonlegesseget kell élvezni parom szűzérmet rendelt meg voltunk elégedve ugraltak korulottunk rendessen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ilyen ételekért érdemes étterembe menni. Egyszerű, de mégis megkapó, tiszta ízek, kellemes környezet. Szép tálalás, csak ajánlani tudom mindenkinek. Igaz nem nagy a választék, de idényjellegű, a vidék jellegzetes alapanyagaiból. Imádom! A környezet is megkapó, kényelmes székekkel, nyári teraszával.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az értékelések alapján az lehetne az érzésem, eltévedtem. De nem. A Mi A KŐ nevű étteremről beszélünk Köveskálon, az elágazásnál. Tapasztalatunk a következő:
- szegényes választék
- "művészieskedő" ízvilág
- aránytalan ár-érték arány
- kedves, de lassú kiszolgálás
Összességében egy klasszikusan sznob helynek tartjuk, NEM AJÁNLOM barátainknak, és mi sem megyünk máskor, noha a szomszéd faluban töltjük a nyarainkat.

2016. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Leesett a Kő a szívemről, hogy ilyen minden szempontból klassz helyet sikerült találnunk. Egy kedves ismerős ajánlotta és nem csalódtunk. Kissé elkedvetlenedve mentem be, a pincér kedvességével, mosolyával, jó hangulatra derített. Finomságokat kaptunk, fehér abrosz mellett. Családias hangulat. Vendégház is tartozik az étteremhez, ahová még visszatérünk.

Legnépszerűbb csomagok Köveskálon és környékén
XXL Apartman
2019.10.24. - 2019.11.15.
Kaktusz Villa
2019.10.24. - 2019.11.02.
Hotel Erzsébet
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.12.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.835 - 28.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
2019.02.11. - 2021.01.01.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
2019.10.24. - 2020.10.24.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.01. - 2019.12.23.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.30.
Orwa Vendégház
2019.10.24. - 2020.10.24.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.10.30. - 2019.12.22.
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
2019.12.29. - 2020.01.03.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.30. - 2019.11.03.

Szállodák Köveskál környékén
Hotel Laroba Köveskál
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Köveskál
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Köveskál
Karácsony (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)

Mi A Kő KöveskálX