Micsicica

Micsicica adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2014.08.21

Átlagos 2014. február 13.gyerekekkel járt itt
Kívülről sokkal minőségibbnek tűnik ez az étterem. Talán nyáron a kinti részen kellemesebb lehet, de így februárban elég hideg volt, nem régen az előtt gyújthattak be a kályhába, hogy betértünk. A belső rész egy pincéből van átalakítva, ami ránézésre kedves, mert csupa régi dologgal van berendezve, csak az a baj, hogy ezeket nem takarítják, minden poros volt.
2013. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
7 éjszakát töltöttünk itt 2 kisgyermekkel. A lakosztály kiváló, kényelmesen el lehet férni benne, ezzel teljesen elégedettek voltunk. Az ételek is finomak voltak, a pincérek kedvesek. A recepciósok már érdekesebbek, szinte soha nem köszöntek,amikor ki-bejártunk a hotelbe. Hiányoltam a gyermekeknek egy kis játszóteret, vagy legalább játszószobát.
2014. február 13.gyerekekkel járt itt
Kellemes szálloda, családbarát, udvarias személyzet. Furcsa, hogy a plafon nincs bevakolva, ez nekem egyáltalán nem tetszik, mintha nem lenne befejezve. Másfél és majdnem 6 éves gyermekeinkkel voltunk, szimpatikus volt, hogy a kisfiamnak babás evőeszközökkel terítettek, a szobába pedig kaptunk mikrót is, a kislányom pedig gyerek fürdőköntöst is kapott, aminek nagyon örült, máshol mindig sajátot használt.