Berényi Fogadó Étterme Nagyrécse
8756 Nagyrécse, Táncsics M. út 48.

Berényi Fogadó Étterme Nagyrécse a térképen

Szállások Nagyrécse városában
Wellness csomagok Nagyrécse városában

Berényi Fogadó Étterme Nagyrécse vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Hazafelé álltunk meg ebédelni, a hely nagyon hangulatosnak tűnt, szép terasszal. Viszont az ételek. . . Egy rántott camembert sajtot és egy sajtos paradicsomos pulykamellet kértünk, de minkettőnél egyedül a köret volt értékelhető. A rántott sajtban keresni kellett a sajtot olyan vékony volt, a pulykamell pedig fűszert szerintem sosem látott, illetve nagyon száraz és rágós volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Korábban már többször jártunk itt, nagyszerű volt mind a környezet, mind az étel. Legutóbb egy átlagos hétköznapon egy kirándulást lezárandó tértünk be, hogy megkoronázzuk a napot. Nem így történt. Az asztalt kérésre takarították le, az étel is kívánnivalót hagyott maga után. A marhapörkölt zsíros, a galuska íztelen volt.

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
Családdal voltunk 5en. A hely maga kivül belül patika és elég nagy, non stop úgy tudom és panzió is van. Lakodalmunkat a párommal is majd itt szeretnénk tartani. Elismerésem a tulajnak mindent nagyon eltalált, a hely maga ahol van, a környezet ahogy megcsinálta, az ételek, étlap, a mennyiség, a kiszolgálás. Ott van a toppon na.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Zalakaroson pihentunk, ajanlas utan tertunk be ebedelni. Mar az utrol lehet latni hogy egy stilusos, nem mindennapi "kis" etteremrol van szo. (egy teljes komplexum ) Mivel panzioval van egyutt,az unnepek miatt eleg sokan voltak. Nagyon szep es baratsagos belso fogadott. A pincerholgy kisse faradtan, es unottan vette fel a rendelesunket.
Zalaegerszeg

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Tetszett! ! Mivel családunk is lovakat tart, minden egyes kis részlet megragadott, tetszett! ! Nekünk való hely! A stílus, berendezés, díszlet, minden! Mégis rendkívül modern, tiszta, barátságos. Az étlap bőséges, változatos, sok egyedi különleges étellel. Pincér kedves. Az ételek finomak, és bőségesek voltak.

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 8.
Évek óta több alkalommal is betérek a Berényi Fogadóba. Most éppen egy jó halászlére vágytam, amit azután meg is kaptam. Harcsa filével szolgálták fel - ahogy kértem - és nem csalódtam! Az adag olyan bőséges volt, hogy kétszer is telemertem a bográcsban kihozott halászléből a tányéromat. Annyi volt benne a hal, hogy talán a kanál is megállt volna benne.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Mindig szívesen visszatér a család. Kellemes hely. Nem "útszéli" körülményekkel, pedig a régi hetes út mentén található.
Legjobban a gyümölcslevest szeretem. A gombás ételek nem mirelit gombából készülnek.A család többi tagja is fölfedezte a helyet. A férjem nagyétkű, de neki is mindig csomagolnak egy kis "madárlátta" maradékot.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
A fogadó frekventált helyen, jól táblázottan, könnyen megközelíthető. A kert nagyon szép, udvara teli virágokkal. A kiszolgálás változó az italt és a levest nagyon gyorsan felszolgálták, de a második fogásra sokat vártunk, pedig készételt rendeltünk (nem frissensültet) Igaz nagyon sok vendég volt + esküvő. Az ár korrekt volt. Összességében elégedetten távoztunk.

Legnépszerűbb csomagok Nagyrécsén és környékén
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 11.150 - 20.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.01. - 2020.09.30.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 22.380 - 35.808,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
2020.07.20. - 2020.08.20.
Abszolút Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.875 - 5.625,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.01. - 2020.09.30.
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Márta Apartman Zalakaros
2021.07.01. - 2020.07.01.
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.07.01.
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 21.050 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.25. - 2020.12.19.
Aurora Vendégház
4 nap/3 éjszaka 12.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.07.01.
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.379 - 18.338,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, wellness használattal, internettel
2019.02.12. - 2021.12.23.

Szállodák Nagyrécse környékén
Club Dobogómajor Nagyrécse
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hunguest Hotel Pelion  Nagyrécse
Hotel Kapitány Superior Wellness Nagyrécse
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Berényi Fogadó Étterme NagyrécseX