Szigeti Csárda & Szilencium Panzió Harkány
7815 Harkány, Rózsa Ferenc utca 2.

Szigeti Csárda & Szilencium Panzió Harkány a térképen

Pécsi Világos, Szalon Barna

Szigeti Csárda & Szilencium Panzió Harkány képei

Szigeti Csárda & Szilencium Panzió Harkány vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
Már többször jártunk itt harkányi tartózkodásunk alatt. Kellemes környezetben ebédelhettünk. Ízletesek az ételek, a pincérek közvetlenek, segítőkészek, ismerik a menüt. Különösen a táj jellegű ételek ízlettek. A tavalyi halászlé jobban ízlett mint az idei. Férjemnek a babos káposzta azóta is sokszor emlegetett ízélmény.

Bolya TOP étteremértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerettünk volna egy jó halászlevet enni. Szétnéztünk a harkányi éttermek között és a retro hangulata miatt is választottuk ezt a helyet és előttünk bográcsban főzték. Kétféle halászlevet ettünk volna egy vegyeset és egy harcsát, a pincér rábeszélt, hogy egy bográcsba hozza ki és majd kiválasztjuk a halakat belőle.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Harkányi viszonylatban felkapott a hely, alig tudtunk asztalt foglalni. Az hely retro volta ellenére jó benyomást keltett. Az élő zene is a békés, nyugodt világot idézi. Sajnos az ételekkel volt egy néhány probléma. Öten voltunk, ebből mindannyian mást kértünk. A csülkös pacal, a káposztával töltött hús, a gyerek adag rendben volt.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Az idei nyáron kétszer étkeztünk itt. Az első alkalommal minden klappolt. Másodszorra a meghirdetett tematikus - pörköltes - vacsorára mentünk - volna, ha este nyolckor még bármit lehetett volna enni belőle. Minden elfogyott, annak ellenére, hogy előzetes érdeklődésünkre azt mondták, hogy zárásig kaphatóak lesznek a pörköltek.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Csodás elhelyezkedése van,elsőre is megfogja az embert. Rendezett helységek,múltra emlékeztető belső tér.Kedves pincérek,finom ételek várják a betérő vendégeket.Aránylag gyorsan elkészülnek az ételek és ízletesek.Az ár érték arány jó.Mindenkinek ajánlom érdemes ellátogatni a szigetre.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
Igen, a halászlé kitűnő volt, akárcsak a hely hangulata, és csillagos ötöst adtam volna, ha itt megállok. Sajnos kértem még egy grillezett májat. Na, az rettenet volt. Rágós volt és csak a fokhagyma ízét lehetett érezni, de azt órák múlva is. S talán szóvá sem tenném, mert van úgy, hogy nem jön össze egy étel, de párom étkében is gyanús "illatú" és állagú volt a zöldség, ami ott is maradt a tányéron.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon csábító a kívülről az étterem, szép környezet, nádtető, élőzene csalogatott minket oda.
A pincérek nagyon kedvesek,barátságosak voltak. A kiszolgálás gyors volt.
Mi az adagot kicsinek találtuk, a sült hús bizony inas, rágós volt. Igaz a tálalás hibátlan, kifogástalan. A az étterem külseje alapján valahogy többet vártam el a helytől.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26.
Többször jártam már itt. Az ételek minden alkalommal fantasztikusak voltak, külön kiemelném a haltepertőt, ami miatt idén is visszatértünk annyira jó. Sajnos a pincérek kiöregedtek, kissé feledékenyek. A sörünket harmadik kérésre sem sikerűlt kihoznia az "italos" kollégának, bár a cetlinkre első kérésre bejegyezte mint elfogyasztott tételt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Kétszer jártunk itt férjemmel, gyönyörű a környezet, a gulyás levesük nagyon finom volt, de a rántott pontypatkó csalódás volt sajnos. Még sosem tálaltak fel rántott koponya véget patkó formára vágva. A hercegnő kedvenc palacsintája isteni volt. A rétes nagyon keskeny szelet volt, nekem a túros ízlett jobban. Hortobágyi palacsintájuk szintén finom volt.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
Már harmadszor jártunk itt a feleségemmel. Az ételek mennyisége és minősége még mindig kiváló(2015-ben kétszer, 2016-ban háromszor jártunk itt), ha legközelebb erre járunk sem fogunk máshová menni. A felszolgálásra szintén nem volt panaszunk, a vendégállományhoz képest gyors volt a kiszolgálás. Az étterem 5 csillagot érdemel szerintünk.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Paprika Vendégház
2020.03.13. - 2020.11.01.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.06. - 2019.12.31.
Ménes Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hársfa Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Marilyn City Center Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Centrum Apartmanhotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.06. - 2019.12.26.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2019.12.20.
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.19. - 2020.06.30.
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.09. - 2020.12.31.

Szállodák Harkányban és környékén
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Castello Harkány
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Castello téli wellness hétvége (min. 2 éj)

Szigeti Csárda & Szilencium Panzió HarkányX