Kristály Imperial Hotel Tata ★★★★

Kristály Imperial Hotel Tata
2890 Tata, Ady Endre út 22.

Kristály Imperial Hotel Tata a térképen

Kristály Imperial Hotel Tata értékelése:

1. helyezett a 27 tatai szállás közül
12. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Kristály Imperial Hotel Tata bemutatkozása

Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként Magyarországon. A megújult műemlékké nyilvánított épület mélygarázzsal, wellness szalonnal, külön termekkel, éjszakai bárral, barokk stílusú díszudvarral és személyre szabott kiszolgálással várja vendégeit.

Kristály Imperial Hotel Tata képei

Kristály Imperial Hotel Tata

Kristály Imperial Hotel Tata vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Nagyon kellemes, pihentető napokat töltöttünk a szállodában. A kiszolgálás első osztályú volt. Az ételek rendkívül finomak voltak. A wellness részleg is rendkívül szép és jó volt. Mindenkinek ajánlani tudom.
A mélygarázs nagyon praktikus volt, mivel a szálloda környékén képtelenség parkolót találni. Köszönjük.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 2.
Az elhelyezkedés nagyon jó, közel a Cseke-tó, Angolpark, az Öreg-tó. A személyzet többnyire nagyon kedves volt és segítőkész, az ételek finomak voltak. A wellness részleg lehetne nagyobb, két medence volt, ezzel kevésbé voltunk elégedettek.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 16.
Köszönjük értékelését!
Szeretettel várjuk vissza szállodánkban!
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 30.
Szuper elhelyezkedés! Gyönyörű terek! Meseszép spa részleg! Fantasztikusan kedves és segítőkész személyzet. Aquatizer 10 perc ingyenesen valamint indisó szoba használata gratis. Kedvezményes masszázs! Ezeket kipróbálni nagyszerű volt, ráadásul kerékpárok is rendelkezésre állnak, így körbe tudtuk biciklizni az Öreg- tavat! A reggeli és a vacsora nagyon finom volt.
Válasz az értékelésre - 2020. augusztus 16.
Köszönjük értékelését!
Szeretettel várjuk vissza szállodánkban!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Szoba tiszta, kényelmes. Fürdőszoba jó de kád helyett jobb lenne zuhanyzó. TV csatorna kevés és a képminőség is gyenge. Welness részleg méretre lehetne nagyobb de alapvetően minden megtalálható. Étterem kulturált, a svéd asztal szegényes, gyakran kifogynak dolgok, pótlásuk nem történik zökkenőmentesen. Alapvetően elégedettek voltunk, ajánlom másnak is a szállást.
Válasz az értékelésre - 2020. február 11.
Kedves István! Örülünk elégedettségének, és köszönjük kritikai észrevételét is!
A jelzett problémákat igyekszünk lehetőségeinkhez mérten elhárítani!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Mindennel meg voltunk elégedve, a szálloda tiszta, a wellness részlege is kifogástalan állapotú. A megszokott ételeken kívül különlegességeket is felszolgáltak. Mindent megkaptunk, ami a csomagajánlatban szerepelt. Nagyon jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2020. február 11.
Kedves Katalin!
Nagy örömünkre szolgál megelégedettsége! Szeretettel várjuk vissza!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában, félpanziós ellátással. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész volt. A konyha kínálata megfelelő, kifogástalan minőségű ételek vártak minket. A wellness részleg nem túl nagy, de elfogadható. A nagy medence vize viszont hideg volt, jeleztük. Sok mindent nem tudtunk megnézni a városban, ezért tervezzük a visszatérést.
Válasz az értékelésre - 2019. november 2.
Kedves Éva,

köszönjük értékelését, örülünk, hogy jól érezték Magukat szállodánkban. Szeretettel várjuk Önöket vissza szállodánkba!
Tiba-Szőgyényi Andrea (Kristály Imperial Hotel)

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. A szoba remekül felszerelt, kényelmes, csendes. A wellness részleg választékos - egyedül a nagy medence lehetne kicsivel melegebb. A masszázs isteni volt! Az ételek mind nagyon finomak, és bő választék volt mind reggeliből, mind vacsorából. A szálloda szuper helyen van, mindenhez közel.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddig csak átutaztunk Tatán, de mostantól már meg is állunk a városban! A húsvéti ünnep egy részét a családdal a Hotel Kristály Imperial szállodában töltöttük, ahol az első perctől kezdve éreztük a személyzet figyelmét és törődését. Kedves fogadtatásban, tökéletes kiszolgálásban volt részünk, kiváló séf főzőtt ránk, minden étkezés egy igazi kulináris élmény volt, gazdag választékkal, kiváló ízvilággal, csodás környezetben, kedves felszolgáló személyzettel.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
Nagyon tetszett maga a szálloda. Jó érzéssel töltött el, hogy Magyarország legrébben működő szállodájában lehettem. Életem során nagyon sok szállodában voltam Magyarországon és külföldön egyaránt. Ilyen kedves és mindig udvarias állandóan mosolygó személyzettel még nem találkoztam sehol. A borongós esős,(havas) időjárást is feledtette a nagyszerű személyzet.
Válasz az értékelésre - 2018. március 31.
Tisztelt Vámos Lehel, köszönjük szépen értékelését, dícsérő szavait továbbítottuk Munkatársaink felé, hisz ezek a sorok mindenkinek nagyon jól esnek, és energiát adnak a kiváló teljesítményhez! Szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!
Tiba-Szőgyényi Andrea (Kristály Imperial Hotel)

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az épület szép, patinás. Elhelyezkedése jó. Az étkezés szörnyű. Négy csillagos hotel nem engedhet meg ilyet magának! Gyanúm már akkor felmerült, amikor utazásuk előtt arról érdeklődtem telefonon keresztül, hogy a szállodában kapunk-e ebédet. / Fiam születésnapját ünnepeltük. Gondoltuk, ebéd körül érkezünk,és így helyben megünnepelhetjük.

Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Tata
2-3 éjszaka 19.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Parti Panzió
Érvényes: 2021.11.27-ig
Hotel Gottwald
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Kiss
Tata
3-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi foglalkozásokkal és ünnepi vacsorával, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos és szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
5 nap/4 éjszaka 11.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal,játszóház és kültéri street fitness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2020.12.23.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
Akár 1 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 11.322 - 13.671,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Tata
3 nap/2 éjszaka 19.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, turisztikai kedvezménykártyával, fürdőköntössel, masszázzsal, Indiso próbaalkalommal, parkolással, WiFi internet elérhetőséggel
2020.12.25. - 2020.12.30.

Szállodák Tata környékén
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Fergeteges Szilveszter Gáspár Lacival (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Kedvezményes szobaár reggelivel (min. 2 éj)

TataX