Kristály Imperial Hotel Tata ★★★★

Kristály Imperial Hotel TataKristály Imperial Hotel Tata
Kristály Imperial Hotel TataKristály Imperial Hotel Tata
70 fotó

Kristály Imperial Hotel Tata bemutatkozása

Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként Magyarországon. A megújult műemlékké nyilvánított épület mélygarázzsal, wellness szalonnal, külön termekkel, éjszakai bárral, barokk stílusú díszudvarral és személyre szabott kiszolgálással várja vendégeit.

31 vendég véleménye alapján

4,2Szolgáltatás
3,8Étkezés
4,7Elhelyezkedés

A Kristály Imperial Hotel Tata legnépszerűbb csomagjai

Kristály Imperial Hotel Tata - Kristály DeLuxe - királyi kényeztetés (min. 2 éj)
Kristály DeLuxe - királyi kényeztetés
99.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.12.28-ig
Kristály Imperial Hotel Tata - Kristály wellness hétvége (min. 2 éj)
Kristály wellness hétvége
74.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.12.28-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Silver Hotel Hajdúszoboszló
41.860 Ft / fő / 2 éj-től csodás félpanzióval

Kristály Imperial Hotel Tata vélemények

Kiváló 2020. augusztus 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, pihentető napokat töltöttünk a szállodában. A kiszolgálás első osztályú volt. Az ételek rendkívül finomak voltak. A wellness részleg is rendkívül szép és jó volt. Mindenkinek ajánlani tudom.
A mélygarázs nagyon praktikus volt, mivel a szálloda környékén képtelenség parkolót találni. Köszönjük.
Kedve László Józsefné!
Köszönjük, hogy minket választottak!
2021. március 3., Borsodi Imre, Kristály Imperial Hotel
2020. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Az elhelyezkedés nagyon jó, közel a Cseke-tó, Angolpark, az Öreg-tó. A személyzet többnyire nagyon kedves volt és segítőkész, az ételek finomak voltak. A wellness részleg lehetne nagyobb, két medence volt, ezzel kevésbé voltunk elégedettek.
Köszönjük értékelését!
Szeretettel várjuk vissza szállodánkban!
2020. augusztus 16., Borsodi Imre, Kristály Imperial Hotel
Kiváló 2020. július 30.a párjával járt itt
Szuper elhelyezkedés! Gyönyörű terek! Meseszép spa részleg! Fantasztikusan kedves és segítőkész személyzet. Aquatizer 10 perc ingyenesen valamint indisó szoba használata gratis. Kedvezményes masszázs! Ezeket kipróbálni nagyszerű volt, ráadásul kerékpárok is rendelkezésre állnak, így körbe tudtuk biciklizni az Öreg- tavat!
Köszönjük értékelését!
Szeretettel várjuk vissza szállodánkban!
2020. augusztus 16., Borsodi Imre, Kristály Imperial Hotel
2020. január 6.a párjával járt itt
Szoba tiszta, kényelmes. Fürdőszoba jó de kád helyett jobb lenne zuhanyzó. TV csatorna kevés és a képminőség is gyenge. Welness részleg méretre lehetne nagyobb de alapvetően minden megtalálható.
Étterem kulturált, a svéd asztal szegényes, gyakran kifogynak dolgok, pótlásuk nem történik zökkenőmentesen. Alapvetően elégedettek voltunk, ajánlom másnak is a szállást.
4Étkezés
Kristály Imperial Hotel válasza
Kedves István! Örülünk elégedettségének, és köszönjük kritikai észrevételét is!
A jelzett problémákat igyekszünk lehetőségeinkhez mérten elhárítani!
2020. február 11., Borsodi Imre, Kristály Imperial Hotel
Kiváló 2020. január 4.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, a szálloda tiszta, a wellness részlege is kifogástalan állapotú. A megszokott ételeken kívül különlegességeket is felszolgáltak. Mindent megkaptunk, ami a csomagajánlatban szerepelt. Nagyon jól éreztük magunkat!
Kedves Katalin!
Nagy örömünkre szolgál megelégedettsége! Szeretettel várjuk vissza!
2020. február 11., Borsodi Imre, Kristály Imperial Hotel
Kiváló 2019. augusztus 24.a párjával járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában, félpanziós ellátással. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész volt. A konyha kínálata megfelelő, kifogástalan minőségű ételek vártak minket. A wellness részleg nem túl nagy, de elfogadható. A nagy medence vize viszont hideg volt, jeleztük.
Kedves Éva,

köszönjük értékelését, örülünk, hogy jól érezték Magukat szállodánkban. Szeretettel várjuk Önöket vissza szállodánkba!
2019. november 2., Tiba-Szőgyényi Andrea, Kristály Imperial Hotel
Kiváló 2018. október 24.a párjával járt itt
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. A szoba remekül felszerelt, kényelmes, csendes. A wellness részleg választékos - egyedül a nagy medence lehetne kicsivel melegebb. A masszázs isteni volt! Az ételek mind nagyon finomak, és bő választék volt mind reggeliből, mind vacsorából. A szálloda szuper helyen van, mindenhez közel. Remélem, lesz még alkalmunk visszatérni!
Kiváló 2018. április 3.gyerekekkel járt itt
Eddig csak átutaztunk Tatán, de mostantól már meg is állunk a városban! A húsvéti ünnep egy részét a családdal a Hotel Kristály Imperial szállodában töltöttük, ahol az első perctől kezdve éreztük a személyzet figyelmét és törődését.
2018. március 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett maga a szálloda. Jó érzéssel töltött el, hogy Magyarország legrébben működő szállodájában lehettem. Életem során nagyon sok szállodában voltam Magyarországon és külföldön egyaránt. Ilyen kedves és mindig udvarias állandóan mosolygó személyzettel még nem találkoztam sehol.
Kristály Imperial Hotel válasza
Tisztelt Vámos Lehel, köszönjük szépen értékelését, dícsérő szavait továbbítottuk Munkatársaink felé, hisz ezek a sorok mindenkinek nagyon jól esnek, és energiát adnak a kiváló teljesítményhez! Szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!
2018. március 31., Tiba-Szőgyényi Andrea, Kristály Imperial Hotel
Gyenge 2017. október 23.családjával járt itt
Az épület szép, patinás. Elhelyezkedése jó. Az étkezés szörnyű. Négy csillagos hotel nem engedhet meg ilyet magának! Gyanúm már akkor felmerült, amikor utazásuk előtt arról érdeklődtem telefonon keresztül, hogy a szállodában kapunk-e ebédet. / Fiam születésnapját ünnepeltük. Gondoltuk, ebéd körül érkezünk,és így helyben megünnepelhetjük.
2Ár / érték arány
3Kényelem
2Szolgáltatások
1Étkezés
31 értékelés / 4 oldalon
Kristály Imperial Hotel Tata a térképen
2890 TataAdy Endre út 22.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
1900
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • aromakabin
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • borozó • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink