Kristály Imperial Hotel Tata ★★★★

Kristály Imperial Hotel Tata
2890 Tata, Ady Endre út 22.

Kristály Imperial Hotel Tata a térképen

Kristály Imperial Hotel Tata értékelése:

1. helyezett a 27 tatai szállás közül
17. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Kristály Imperial Hotel Tata bemutatkozása

Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként Magyarországon. A megújult műemlékké nyilvánított épület mélygarázzsal, wellness szalonnal, külön termekkel, éjszakai bárral, barokk stílusú díszudvarral és személyre szabott kiszolgálással várja vendégeit.

Kristály Imperial Hotel Tata képei

Kristály Imperial Hotel Tata

Kristály Imperial Hotel Tata vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Szoba tiszta, kényelmes. Fürdőszoba jó de kád helyett jobb lenne zuhanyzó. TV csatorna kevés és a képminőség is gyenge. Welness részleg méretre lehetne nagyobb de alapvetően minden megtalálható. Étterem kulturált, a svéd asztal szegényes, gyakran kifogynak dolgok, pótlásuk nem történik zökkenőmentesen. Alapvetően elégedettek voltunk, ajánlom másnak is a szállást.
Válasz az értékelésre - 2020. február 11.
Kedves István! Örülünk elégedettségének, és köszönjük kritikai észrevételét is!
A jelzett problémákat igyekszünk lehetőségeinkhez mérten elhárítani!
Borsodi Imre (Kristály Imperial Hotel)

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Mindennel meg voltunk elégedve, a szálloda tiszta, a wellness részlege is kifogástalan állapotú. A megszokott ételeken kívül különlegességeket is felszolgáltak. Mindent megkaptunk, ami a csomagajánlatban szerepelt. Nagyon jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2020. február 11.
Kedves Katalin!
Nagy örömünkre szolgál megelégedettsége! Szeretettel várjuk vissza!
Borsodi Imre (Kristály Imperial Hotel)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában, félpanziós ellátással. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész volt. A konyha kínálata megfelelő, kifogástalan minőségű ételek vártak minket. A wellness részleg nem túl nagy, de elfogadható. A nagy medence vize viszont hideg volt, jeleztük. Sok mindent nem tudtunk megnézni a városban, ezért tervezzük a visszatérést.
Válasz az értékelésre - 2019. november 2.
Kedves Éva,

köszönjük értékelését, örülünk, hogy jól érezték Magukat szállodánkban. Szeretettel várjuk Önöket vissza szállodánkba!
Tiba-Szőgyényi Andrea (Kristály Imperial Hotel)

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. A szoba remekül felszerelt, kényelmes, csendes. A wellness részleg választékos - egyedül a nagy medence lehetne kicsivel melegebb. A masszázs isteni volt! Az ételek mind nagyon finomak, és bő választék volt mind reggeliből, mind vacsorából. A szálloda szuper helyen van, mindenhez közel.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddig csak átutaztunk Tatán, de mostantól már meg is állunk a városban! A húsvéti ünnep egy részét a családdal a Hotel Kristály Imperial szállodában töltöttük, ahol az első perctől kezdve éreztük a személyzet figyelmét és törődését. Kedves fogadtatásban, tökéletes kiszolgálásban volt részünk, kiváló séf főzőtt ránk, minden étkezés egy igazi kulináris élmény volt, gazdag választékkal, kiváló ízvilággal, csodás környezetben, kedves felszolgáló személyzettel.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
Nagyon tetszett maga a szálloda. Jó érzéssel töltött el, hogy Magyarország legrébben működő szállodájában lehettem. Életem során nagyon sok szállodában voltam Magyarországon és külföldön egyaránt. Ilyen kedves és mindig udvarias állandóan mosolygó személyzettel még nem találkoztam sehol. A borongós esős,(havas) időjárást is feledtette a nagyszerű személyzet.
Válasz az értékelésre - 2018. március 31.
Tisztelt Vámos Lehel, köszönjük szépen értékelését, dícsérő szavait továbbítottuk Munkatársaink felé, hisz ezek a sorok mindenkinek nagyon jól esnek, és energiát adnak a kiváló teljesítményhez! Szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!
Tiba-Szőgyényi Andrea (Kristály Imperial Hotel)

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az épület szép, patinás. Elhelyezkedése jó. Az étkezés szörnyű. Négy csillagos hotel nem engedhet meg ilyet magának! Gyanúm már akkor felmerült, amikor utazásuk előtt arról érdeklődtem telefonon keresztül, hogy a szállodában kapunk-e ebédet. / Fiam születésnapját ünnepeltük. Gondoltuk, ebéd körül érkezünk,és így helyben megünnepelhetjük.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
A lányom Tatán tervezte meg az esküvőjét, ráadásul ennek a hotelnek a közreműködésével. Tiszta, kényelmes szobákat kaptunk, sőt még a kiskutyánkat is magunkkal hozhattuk. Igaz a klíma és a hűtő nem állt a helyzet magaslatán (konkrétan alig működött), de ettől eltekintve, nagyon elégedettek voltunk az elhelyezéssel.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
visszatérő vendégként érkeztünk egy hétvégi kikapcsolódásra a hotelbe, korábban nagyon jól éreztük itt magunkat, és mivel a Balaton túlzsúfolt ilyenkor, gondoltuk, itt nyugodtabb körülmények között ejtőzhetünk. A felszereltség, a kényelem, tisztaság továbbra is kifogástalan. A recepción dolgozó egyik hölgyet örömmel ismertük fel ismét, korábbi látogatásunkkor is ő dolgozott, nagyon kedves, szolgálatkész.
2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Tiszta, kiváló elhelyezkedésű, patinás hotel, kedves személyzettel, jóízű ételekkel. Ugyanakkor egy négy csillagos hotel esetében meglepő az összetolt "francia ágy", este a meleg víz hiánya, a néhány ételből álló választék, amelyben nincs húsmentes, az összesen 2 kis medencéből és összesen 14 (! ) pihenőhelyből álló wellness rész, ahol a kerámia hiányos és kiesik.

Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Tata
5 nap/4 éjszaka 17.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.09.01.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 6.667 Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.27-ig
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpár, játszótér, ping-pong és biliárd szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.02-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.716 - 32.092,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szaunahasználattal, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory-vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 19.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Tata
Akár 1 éjszaka 23.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, korai érkezéssel, aromaolajos és vízsugaras masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Villapark Várgesztes Várgesztes
A Vértes északnyugati csücskében meghúzódó településen, a Villapark Várgesztes egész évben...
Augusztus 20.
Rövid hétvége (1 éjtől)
Indul a szünidő! (min. 3 éj)

TataX