Tacos Locos Budapest
1073 Budapest, Erzsébet körút 37-39.

Tacos Locos Budapest a térképen

Tacos Locos Budapest értékelése:

étterem, koktél bár, bár
mexikói
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, dohányzó rész ...
Visa, EC/MC

Tacos Locos Budapest vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Évek óta működő mexikói étterem a Nagykörúton. Tavaly nyáron emlékeim szerint kínáltak ebédmenüt, ami egyáltalán nem mexikói ételekből állt, ez kissé hiteltelenné tette számomra a konyhát, de azért úgy gondoltam, adok nekik egy esélyt. Az utcáról először egy előszoba-félébe lépünk be, ahol leginkább várakozni vagy készülődni, öltözködni lehet, itt csak dívány van, majd innen egymásból nyílik 2 további terem, amelyet az étkezésre alakítottak ki.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A hely hangulata nem rossz a pincérnő kedvesen ajánlott nekünk tequilat kezdesnek csak azt felejtette el közölni hogy annyiba fog kerülni mintha egy üveggel vettünk volna tehát mint amennyibe az ételünk ami így is irreálisan túlárazott (még 30%os GastroCard igénybevételével is). A végösszegtől pedig egyenesen hatást dobtunk. Senkinek nem ajánljuk!

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Színházi előadás előtt mentünk be az étterembe, nagyon kedves, gyors kiszolgálás volt, szimpatikus személyzettel találkoztunk!!! Az étel kifogástalan volt, nagy adag, friss. Az étterem tiszta, a mosdó is ragyogóan tiszta volt....
Szuper hely, nagyon tetszett, most voltunk itt először, de nem utoljára, az biztos!!! Tökéletes délután volt,

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Barátokkal ugrottunk be egy gyors vacsorára előzetes tervezgetések nélkül. A probléma az itallal kezdődött, horchatát kértem, ami gyakorlatilag sima tej volt egy kis fahéjjal. Szóltunk, hogy ezt azért ne, ez íztelen tej, kérnénk helyette limonádét. Kis vita után annyiba maradtunk, hogy megkérdezi az üzletvezetőt, mit tehet, amiből az lett, hogy később szó nélkül, dühösen ledobta a pincérnő elénk az italt.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4.
Kellemes hangulatú étterem. Már másodszor jártunk itt, és én most is csirkés burritót kértem, mint először, nekem bejött nagyon is. Nagy az adag az étel kinézetre és minőségre is jó. Nem tökéletes, nem fantasztikus csak simán jó!

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 24.
A barátnőmmel már rég ki szerettük volna próbálni egy mexikói éttermet, és véletlenül erre esett a választás. Hát nincsenek véletlenek! Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. A felszolgálók tökéletes leírást adtak az ételekről, így könnyen ajánlottak a kedvünkre valót. Hát nem volt csalódás, hisz nagyon jót ettünk!

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 10.
Csak egy kávéra ültünk be színház előtt. Én jeges kávét, a férjem latte macchiatot kért. Az italok kinézetre még el is mentek, s mentségükre legyen szólva, a tejszínhab igazi volt. A jeges kávét fahéjjal szórták meg, és telerakták jégkockával, nálam kicsit kiverte a biztosítékot. Visszaküldtem, hogy vegyék ki. Sajnos ettől függetlenül az ital menthetetlen volt.

2015. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. február 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családommal a torkos csütörtökre foglaltam asztalt névnapi vacsoraként. Este 7 órakor, a megjelölt időpontban ott voltunk az étteremben. A fogadó hölgy közölte, hogy csúszás van, a kedves vendégek nem akarnak felállni, tíz percet várni kell az asztalra. Mások is így voltak. Enyhítendő, felkínáltak egy pohárka tequilát. Nemcsak 10 percet vártunk, de lett asztal.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 23.
Az étterem hangulata,kinézete és belvilága fiatalos,kedves jó hangulatra serkentő. Az étterembe érve tudtuk meg hogy színházjegyünkkel 20% kedvezményt kapunk. A kiszolgálás gyors,udvarias a pincér amint látta kedvesem virágát azonnal vázát hozott,megkérdezte milyen alkalom. "névnapi meglepi"érdeklődött milyen italt hozhat"grátisz" ajándékként.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 14.
Számomra nagy csalódás volt ez az étterem! Előételnek nachost rendeltünk,a hozzá tarztazó csípősnek nevezett salsa szósz fel van vizezve, semmi íze nem volt így a szósznak. A párom burritot kért én pedig tacos tingát, mondanom sem kell, hogy az ezekhez járó salsa szósz ugyanúgy fel volt vizezve, az ételeknek semmi íze nem volt és még a pincér sem a jó modoráról volt híres!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 26.198,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2021.01.02.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 17.104,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztás kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetsőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.09.16.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.23. - 2020.12.17.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.864 - 16.464,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2020.12.30.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.29. - 2020.12.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.225 - 19.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Tacos Locos BudapestX