Fu Mester Étterem Budapest

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Fu Mester Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2019. március 5.barátokkal járt itt
A Fu mester másodjára sem tudott meggyőzni A társam által rendelt tavaszi tekercs frissen sült, korrekt volt, de nem mernék megesküdni, hogy nem készült mirelitből, a tészta 3,5 pont volt, a csípős savanyú leves túlecetezett, amit nagyon sajnáltam, mert szubsztancia volt benne bőven.
Fu Mester Étterem Budapest - Étel/italFu Mester Étterem Budapest - Étel/italFu Mester Étterem Budapest - Étel/italFu Mester Étterem Budapest - BelsőFu Mester Étterem Budapest - BelsőFu Mester Étterem Budapest - Külső képFu Mester Étterem Budapest - Külső képFu Mester Étterem Budapest - Étel/italFu Mester Étterem Budapest - Étel/italFu Mester Étterem Budapest - Étel/italFu Mester Étterem Budapest - Étel/italFu Mester Étterem Budapest - Étel/italFu Mester Étterem Budapest - BelsőFu Mester Étterem Budapest - BelsőFu Mester Étterem Budapest - Étlap/itallapFu Mester Étterem Budapest - Étlap/itallapFu Mester Étterem Budapest - Étlap/itallapFu Mester Étterem Budapest - Étel/italFu Mester Étterem Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2017. június 23.a párjával járt itt
Kedvünk volt enni egy kis ázsiait, az étterem pedig a közelben van, szóval gondoltuk leugrunk kipróbálni. Az étterem alapból nem túl bizalomgerjesztően néz ki, tipikus gyorséttermi hangulata van. Jó idő volt, kiültünk a teraszra, rajtunk kívül csak a mellettünk levő asztalnál ültek.
Gyenge 2016. szeptember 4.egyedül járt itt
Fogalmam sincs, hány száz kínai étterem lehet jelenleg Budapesten, de kevés olyan van közöttük, amelyek kulináris szempontból is figyelemre méltóak. Nos, a Nagykörúton található Fu mester sem ezek közé tartozik, hanem konyháját tekintve egy nagyon is átlagos színvonalat nyújtó hely, megspékelve mogorva, unott és udvariatlan alkalmazottakkal, ragacsos asztallal, koszos terasszal, viszont árak tekintetében sokkal drágább, mint a nevesincs, tucat-kínai gyorséttermek.
Fu Mester Étterem Budapest - Külső képFu Mester Étterem Budapest - Étlap/itallapFu Mester Étterem Budapest - BelsőFu Mester Étterem Budapest - BelsőFu Mester Étterem Budapest - Külső képFu Mester Étterem Budapest - BelsőFu Mester Étterem Budapest - Külső képFu Mester Étterem Budapest - BelsőFu Mester Étterem Budapest - Belső
Átlagos 2016. május 11.a párjával járt itt
A kínai étkek manapság székes fővárosunkban nem jelentenek egyet a gasztronómiai ízorgiával, így évek óta egy helyen szoktam a sült húsos táska és a ramen élvezetének hódolni. Ám nem kerülte el figyelmemet a 4-es 6-os villamossal utazva Fu mester étterme. Bevallom győzködni kellett magam a sok pozitív kritika ellenére is, hogy beüljek enni.
Átlagos 2016. március 10.barátokkal járt itt
Épp az imént olvastam szépeket a Fu mesterről a Dining Guide legfrissebb kiadványában. Hát, nekem nem lesz a hely a kedvencem. Nemcsak azért, mert a tulajnak kinéző kínai ember elvette tőlem az étlapot, amit épp fotóztam, bár ezt sem értékeltem. Lehetne neki annyi esze, hogy a fotózással senki nem tud neki ártani, ezek az adatok a legtöbb esetben fenn vannak a világhálón.