nono11

nono11 adatlapja

Regisztráció2017.11.27
Utoljára itt2020.11.17

Átlagos 2020. november 17.barátokkal járt itt
Augusztus elején voltunk barátokkal egy jó nyaralás reményében. De tévedtünk. Kezdjük az elején. Érkezéskor elkérik a teljes nyaralás összegét még nem voltam olyan helyen ahol így csinálják már ekkor feltűnhetett volna valami. Elfoglaltuk a szobánkat semmi különös 2 különálló szoba. Mondjuk lemegyünk a wellneszbe.
Silver Hotel válasza
Tisztelt Volt Vendégünk!

Sajnáljuk, hogy ennyire negatív tapasztalattal távoztak szállodánkból. Nem mentség a kollégák részéről, de augusztusban szerencsére nagyon telítve volt szállodánk, ezáltal azonban mindenki le volt terhelve. Elnézést kérünk az olykor durva, nem megfelelő viselkedésük miatt.
2020. november 24., Silver Hotel
Kiváló 2017. november 27.a párjával járt itt
Október közepén voltunk egy hosszú hétvégére. A tetőtérben kaptunk szobát a szoba nagyon szép de odaérkezésünkkor nagyon hideg volt a szobában nekem kellet a radiátorokat kinyitni. Amúgy a szálloda gyönyörű a medencék szépek és kellemes hőfokúak. Az étterem maga a csoda.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel válasza
Kedves Csernyi Norbert!
Köszönjük visszajelzését, örülünk, hogy összességében jól sikerült a pihenésük.
Várjuk Önöket legközelebb is!
Üdvözlettel: MenDan Hotel csapata
2018. január 23., , MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Kiváló 2019. augusztus 21.barátokkal járt itt
Redszeres visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Nekünk nagyon bejön a csend nyugalom a víz jó medencék. Rengeteg zöld terület napágyakért nem kell verekedni mint a nagy strandon. A vacsora nagyon jó Ízletes finom. Július végén voltunk az idő kedvezett mi nem szorultunk be a belső medencékbe.