Romantika Cukrászda Ráckeve
2300 Ráckeve, Árpád tér 9.

Romantika Cukrászda Ráckeve a térképen

Szállások Ráckeve városában
Wellness csomagok Ráckeve városában

Romantika Cukrászda Ráckeve vélemények

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Ráckeve csodálatos részén helyezkedik el, tényleg nagyon romantikus a helyszín és a környezet is. A kiszolgálás kedves, az eladók előzékenyek. A sütik és a fagylaltok nagyon finomak, bár egy kicsit drágák. Még paleozóként is találok magamnak édességet! :)
A mellékhelyiségek miatt extra piros pontot érdemelnek, nagyon kulturáltak és tiszták, ami számunkra nagyon fontos.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Nagyon kellemes hely a Romantika Cukrászda Ráckevén. Ha arra járunk, ezt a helyet általában útba ejtjük. Barátságos a légkör, kedves a személyzet és az árak megfizethetőek. Finom sütijeik és kávéik vannak. Ami nálam még fontos, hogy a mosdó is kulturált. A terasz és a bejárat is szép látványt nyújt, kellemes környezetet teremt a sok növény körben.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 26.
A Savoyai-kastély biztonsági őre javasolta ezt a cukrászdát, ami a kastély háta mögötti utcában található, de ahogy az előttem szóló értékelő is írta, eléggé eldugott helyen található. Kertes házas, nyugis övezet, a kert tele buja zöld növényekkel. 1984-ben nyitottak meg, családi vállalkozásnak tűnik. A kiszolgálás semleges, érdektelen, funkcionális.
Ráckeve

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedved cukrászdában járó Hölgy/Úr! Hát mit is mondhatnék! A lényeg hogy belépéskor nem köszöntek,sem távozáskor sem. Magamat megtiszteltem,picit kellemetlen is volt hogy magamnak köszöngetek! Nem az egyetlen cukrászda Ráckevén mint az előttem író írta. De majd az ittjártam. hu rá beregisztrtatom a többit. A mosdó és a környezet tíszta.
Debrecen

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami egyedivé teszi a cukrászdát, lévén az egyetlen a városban, nem ideszàmitva a fagyizókat. A Kastély háta mögött van, nem könnyű megtalálni, ezért is vannak kitéve az utbaigazitó táblák a környék keritésein. Az étteremben zajongó
csoport is ide talált, és lefoglalja a munkaerő felét. De 7 perc után tőlünk is megkérdezi hogy,, mi kéne ha vóna,,?

Legnépszerűbb csomagok Ráckevén és környékén
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és wellness-részleg használattal, szaunafelöntésekkel, parkolással
2020.01.02. - 2020.12.22.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 5.538 - 6.153,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.02.28.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 20.191,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2022.03.31.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna és fitneszterem használattal, karácsonyi vacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 22.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, gyertyafényes fürdőzéssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.

Szállodák Ráckeve környékén
Thermal Hotel Visegrád Ráckeve
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)