Szikla Falatozó & Pince Budaörs

Garden Home Törökbálint

Szikla Falatozó & Pince Budaörs vélemények

2082
Kiváló 2021. szeptember 2.egyedül járt itt
Már többször próbálkoztam itt, mióta jókat olvastam a helyről. Egyszer kiderült, hogy bizony nincs minden nap nyitva, én meg rosszkor érkeztem. Máskor meg az, hogy majd csak szeptember elején nyitnak, feltehetően szabadság miatt. De most nem menekült, meg megtaláltam, nyitva is volt. Kellemes ősz volt ma, se túl hideg, se túl meleg, a teraszon foglaltam helyet.
Szikla Falatozó & Pince Budaörs - Külső képSzikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - Külső képSzikla Falatozó & Pince Budaörs - Külső képSzikla Falatozó & Pince Budaörs - Étel/italSzikla Falatozó & Pince Budaörs - BelsőSzikla Falatozó & Pince Budaörs - Étel/italSzikla Falatozó & Pince Budaörs - Külső képSzikla Falatozó & Pince Budaörs - Étlap/itallapSzikla Falatozó & Pince Budaörs - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 5.barátokkal járt itt
Olasz barátainkkal együtt egyik kedvenc helyünkké vált. Várjuk, hogy ismét visszatérjünk. Barátságos, nyugodt hely, kitűnő ételekkel, szívélyes vendéglátással. A kedves tulajdonos család tagjai és a kerthelységet övező csodás virágok különleges hangulatot teremtenek.
Kiváló 2019. május 31.családjával járt itt
Családdal látogattunk el, a család két tagja járt már itt korábban ők ajánlották. Bőséges és finom volt minden étel amit rendeltünk. A pincérnő és tulaj is egyben, igazán kedves volt. A hely hangulatos. Általában zsúfolásig tele szokott lenni, érdemes lefoglalni az asztalt előre. A pincérnő szívesen mesélt az ételek készítéséről. A megmaradt ételt, gond nélkül, gyorsan elpakolták nekünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 24.a párjával járt itt
Az étterem egy régi családi sváb borpincéből az idők során étteremmé alakult hely. Hűen őrzi a borpince hangulatát és nagyon hangulatos kerthelyisége is van, nyáron tele virággal. Jelenleg is a tulajdonos család üzemelteti, kiválóan! Közel s távol nem találni ilyen autentikus helyet, ilyen jó konyhával.
Szörnyű 2018. június 28., kollégákkal járt itt
Egy kb. 30 fős csoporttal érkeztünk. Pontosan leadtuk a rendelést napokkal előtte, hogy ki mit fog kérni személyeként. Ennek ellenére az érkezésünktől számítva másfél órával jött ki az utolsó étel. . . Mi lett volna akkor, ha nem adjuk le a rendelést előre? Talán még most is ott ülnénk. . Más helyen ennyi idő után már biztos felálltam volna.
Kiváló 2018. június 17.barátokkal járt itt
Varázslatos hangulatú kerthelyiség - szívvel-lélekkel ápolt növényekkel - , csodás húsleves, mesés rántott sajt és rántott húsok különlegesnek tűnő panírral !A csülök is nagyon finom volt. . Sajnos a főételekre úgy "rávetettük" magunkat, hogy elfelejtődött a fotózás. Nagy élmény volt , visszatérünk !
Szikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - EgyébSzikla Falatozó & Pince Budaörs - Étel/ital
2015. május 19.gyerekekkel járt itt
Egy szombati ebédet fogyasztottunk,szerencsére tudtunk asztalt foglalni,ennek hiányában reménytelen a helyzet (legalábbis szombaton). Húsleves:az egyik legfinomabb volt amit étteremben ettem. Ennél jobbat csak én tudok főzni. . . de nem mindig sikerül ám! Brassói: ez egy elég egyéni interpretációja volt a brassóinak de jó volt,elfogyott, de nem erre számítottam.
Szörnyű 2014. június 13.családjával járt itt
Kiváló hely. Egyetlen dolog tette keserűvé utólag a falatot a számban, amikor is az étteremvezető hölgy lelkesen közölte, hogy pálmaolajjal készítik az ételeket, és látszott rajta, hogy ezt egyértelmű pozitívumként jelenti ki a helyről. A pálmaolaj konyhatechnológiai érdemeit nem vitatom, ugyanakkor azt hiszem, "bűnös tudatlanság" az, amikor ezt valaki felhőtlen arccal vállalja.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2013. március 27.gyerekekkel járt itt
Kevés ilyen házias jellegű vendéglőt ismerek Budapest közvetlen közelében. A vendéglő egy hangulatos zárt résszel, valamint egy fedett kerthelyiséggel rendelkezik. Nekem úgy tűnt, mintha az egész személyzet maga a család lenne, abszolút pozitív értelemben. Házias ízeket, odafigyelést tapasztaltunk barátságos árakkal társítva.