papenke

papenke adatlapja

Regisztráció2013.12.31
Utoljára itt2019.12.12

Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
Nagyon sokszor jártunk már itt a nejemmel! Voltunk nyáron,az olimpiát a medencéből követhettük végig,mely nagyon jó volt! Szilveszterkor is voltunk már,de sajnos az idén már nov. közepén nem volt hely! Nagyon sajnálom,de jövőre újból visszatérünk! Az ellátás a személyzet nálam 4. 9 az ételek mennyisége minősége kiváló!
Kiváló 2019. november 14.a párjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben ketten és társasággal is. Asztalt foglalunk minden alkalommal, mert mindig nagyon sokan vannak és biztosra szeretünk menni. Az érkezéstől számítva 20-30 percen belül megkapjuk a mindig finom, ízletes ételeket. A személyzet nagyon barátságos, figyelmes.
Kiváló 2014. június 7.gyerekekkel járt itt
2014 05 19-én leányom dr Papp Lilla 25. születésnapját ünnepeltük,egy 20 fős társasággal! Mindenki nagyon segítőkész volt már a szervezésnél is! Külön énekes hölgyet hívtunk,melynek készségesen helyet biztosítottak! Az ételek minősége,az ízei,a mennyisége minden maximálisan kiváló volt! ! ! Mindenkinek tudom ajánlani!