6050 Lajosmizse, M5-ös autópálya 67. kilométere

Szállások Lajosmizse városában
Wellness csomagok Lajosmizse városában

Szél Csárda Lajosmizse vélemények

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
Néhány év kihagyás után / nem volt erre utunk / ismét meglátogattuk a csárdát, egy késői ebéd erejéig. Belépve a kellemes klímájú vendégtérbe, azonnal megjelent egy felszolgáló, és hellyel kínált bennünket. Kihozta az optimális hőmérsékletű italokat, majd rövid idő múlva asztalunkra kerültek az ételek. Két fajta leves, sertés és halas sültek ízlésesen tálalva.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal voltunk vacsorázni az étteremben,mind az étel mennyiségével minőségével a felszolgálással tisztasággal maximálisan elégedettek voltunk mindnyájan. Ajánlani tudom bárkinek aki arra jár!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ünnepelni mentünk kettecskén. Az autópálya mellett nem hittem lehet ilyet is. De IGEN. A különterembe kaptunk helyet előre foglalás után. A kiszolgálás gyors kedves, az ételek nagyon finomak, a hely hangulatos. Az ételek nagy adagok szépen tálalva a személyzet nagyon figyelmes annak ellenére is hogy nagyon sokan voltak az ételeket időbe megkaptuk.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Az M5 autópályán haladva pillantottuk meg a molinot. . . és úgy döntöttünk kipróbáljuk. Nem csalódtunk a külsőhöz egy parádés felújított szép belső tartozik. Odafigyeltek ránk a belépés pillanatától a távozásig. Ételek gyorsan ki kerültek az asztalra, adagban bővelkedtek, ízvilága kimondottan finom. Ár érték arányban kimondottan top helyen van.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Pinenni mentünk a családdal, és útközben megálltunk ebédelni. Az itteni értékelések alapján esett a választás erre a helyre. Nem csalódtunk! Nagyon szuper hely! A pincérek kedvesek voltak, lesték minden kívánságunkat. A megrendelt ital 3 percen belül az asztalunkon volt. Az ételekre sem kellett 15 percnél többet várni. Nagyon bőséges és izletesek voltak a felszolgált ebédünk.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Munkamegbeszélésre tartottunk Budapestre, Békéscsabáról. Az autópálya melletti kiváló vendéglőre a sofőrünk hívta fel a figyelmünket. A hely óriási meglepetést okozott, hiszen az ételek kiválóak, a kiszolgálás gyors, az árak pedig egyáltalán nem veszélyesek. Bátran tudom ajánlani az összes éhes-szomjas utazónak, aki egy kellemes csárda hangulatú helyen szeretne elfogyasztani kiváló étkeket.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előzetes internetes keresés után találtam rá erre a helyre, Szegedre menet. Az autópályán nem nagyon van kitáblázva, de szerencsére hamar odataláltunk. Az éttermet felújították, inkább modern volt, mint csárda hangulatú. Az étlap nagyon gazdag, a pincér udvarias és segítőkész, még a toalett is igen tiszta volt, látszik, hogy nagyon ügyelnek rá.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 3.
Nagyon kellemes hely, a kiszolgálás gyors, pontos /annak ellenére, hogy a pincér nem írta fel a rendelést mindent úgy hozott ki ahogy megrendeltük! ! ! /. Az ételek nagyon finomak, nagy adagok nagyon gusztusosan tálalva. Hangulatos elrendezéssel nagyon nagy tisztasággal, udvarias személyzettel. Autópálya mellett ennyire elfogadható árakkal még nem találkoztunk.

Chubakka TOP szállásértékelő
Chubakka TOP étteremértékelő
2015. áprilisban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2015. április 29.
Tényleg nem gondoltam volna. . . ezen az oldalon olvastam utána, mert tudtam, hogy errefelé járok. Minden igaz. Tényleg nagyon jó a hely! Tényleg kb. 8 perc alatt kihozták az ételt(vagy ha nem, akkor annyinak tűnt). Tényleg isteni finom volt minden és sok! Tényleg udvarias a kiszolgálás, sőt, igyekvő! Soha nem gondoltam volna, hogy autópálya melletti helyről ilyeneket fogok írni, de így van!
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 23.
Először 2-3 éve jártunk itt, egy Bourjour kóstoló alkalmával, ahol javítottam kóstolási rekordomat 104-ről 114-re. Nem kell megijedni, ez egyáltalán nem olyan nagy dolog, egy jóbarátom valahol 300-nál jár. Jómagam az utóbbi időben megelégedtem 40-50-60 bor megkóstolásával, már nem hajszolom az élvezeteket túl.

Legnépszerűbb csomagok Lajosmizsén és környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2020.09.28. - 2021.09.28.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2020.12.22.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.28. - 2020.12.31.
Príma Vendégház
Tiszakécske
2020.10.04. - 2021.09.28.
Hotel Aquarell
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.10.23.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-3-4 éjszaka 10.540,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, beltéri játéklehetőségekkel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, W-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.28.
Krisztina Szálláshely
2020.10.01. - 2021.01.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.068 - 22.177,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.10.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 24.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2021.04.02.

Szállodák Lajosmizse környékén
Hotel Aquarell Lajosmizse
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Lajosmizse
Aquarell őszi áreső (min. 2 éj)
Párosan szép az élet (1 éjtől)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Szél Csárda LajosmizseX